23 marca 23, czwartek

Aktualności

Rozkład jazdy 13-15 maja

Piłkarski rozkład jazdy ! Trzy spotkania w Węgorzewie przy T13 w ten weekend. Przedstawiamy piłkarski rozkład jazdy Vęgorii !

Młodziki D2
Grupa Przemka Faja jedzie dziś do Szczytna na mecz 6 kolejki I Ligi Młodzików. Tym o to meczem rozpoczyna się runda rewanżowa w tych rozgrywkach. Przypomnę że w pierwszym meczu SKSu i Vęgorii wygrał SKS 3-2.
To spotkanie na Stadionie Leśnym w Szczytnie o godzinie 17:00
Młodzik D1
Młodziki starsze idą jak burza przez rozgrywki II Ligi. Na pięć rozegranych kolejek mają 5 wygranych spotkań i bilans bramkowy 35:3. Starszaki również rozpoczynają rundę rewanżową. Dziś przy T13 w Węgorzewie podejmować będą Żagiel Piecki. Początek spotkania o 17:00/
Trampkarze C1
Podopieczni Błażeja Krafcewicza w sobotę 14 maja zagrają w Węgorzewie z Mazurem Pisz. Będzie to ich 5 spotkanie w tej rundzie. Jak dotąd nasza młodzież wygrała tylko 1 mecz i 3 przegrała.
Mecz z Mazurem w sobotę o 13:00
Senior – Klasa Okręgowa
W Klasie Okręgowej Seniorzy CWKS Vęgorii podejmować będą silną drużynę Ronę03 EŁK. Trójkolorowi po dwóch porażkach z rzędu z Pojezierzem i Romintą będą za wszelką cenę chcieli zdobyć trzy punkty które mogą okazać się bardzo cenne w kontekście utrzymania pozycji w pierwszej 10 ligi.
Mecz z Roną w sobotę o godzinie 17:00
Klasa B
I teraz to co tygrysy lubią najbardziej ! Zdaniem wieli światowych ekspertów najlepsza liga świata czyli Serie B, która wkracza w decydującą fazę rozgrywek ! Już w niedzielę rozpoczyna się trzecia runda rozgrywek ! Rezerwy CWKS Vęgorii wybierają się do Reszla na mecz z tamtejszą Szansą. Drużyna z Reszla ostatnio urwała punkty dla Mamr Giżycko remisują z nimi 1;1 na własnym boisku. Tak więc czeka nas bardzo emocjonujące spotkanie. Początek meczu w niedzielę 15 maja punktualnie o godzinie 15:00.