23 marca 23, czwartek

Aktualności

Po Majówce ! Wracamy do gry !

Majówka to już historia ! Vęgoria wraca do rozgrywek WMZPN. W tym tygodniu w Węgorzewie dwa bardzo ciekawa spotkania ! Zapraszamy !

 
Młodziki D2
 
Drużyna Młodzików młodszych grająca w I Lidze Wojewódzkiej rozegra w piątek 6 maja mecz 5 kolejki w Bisztynku z tamtejszą Redutą! Liczymy na pierwsze punkty naszych młodzików !
Początek meczu w piątek o 17:00 na Stadionie w Bisztynku.
LKS Reduta Bisztynek
 
 
Młodzik D1
 
Grupa Młodzików D1 swoje 5 spotkanie ligowe rozegra w Węgorzewie przy T13 z drużyną KS Śniardwy Orzysz. Vęgoria jako lider tych rozgrywek na pewno powalczy o kolejny komplet punktów. Początek meczu na Stadionie Miejskim o 17:00.
 
Trampkarze C1
 
Nasi trampkarze pod wodzą trenera Krafcewicza w sobotę o 10:00 zagrają z GKS Mamry Giżycko. Będzie to mecz 5 kolejki I Ligi Trampkarza. Przed Vęgorią bardzo ciężki rywal ! Emocji w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie.
 
 
Klasa B
 
Węgorzewscy B-Klasowcy podrażnieni porażką z Salętam Boże 2-3, tym razem podejmować będą UKS Mini Soccer Academy Mrągowo.
Mecz 12 kolejki Klasy B nietypowo bo w sobotę o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Węgorzewie !
Zapraszamy na Stadion Miejski, to będzie wspaniałe widowisko !
 
 
Klasa Okręgowa
 
Po pechowej porażce z Pojezierzem Prostki, borykająca się z problemami kadrowymi Vęgoria wybiera się w niedzielę do lidera Rominty Gołdap. Przed drużyną Miłosza Kołodziejczyka arcytrudne spotkanie !!
Początek meczu w Gołdapi o 16:00