23 marca 23, czwartek

Aktualności

Rozkład jazdy 14-19|04|22

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi już dziś rozpoczynamy kolejny piłkarski weekend na Warmii i Mazurach !

Młodziki D2
Po minimalnej porażce z SKS Szczytno 3-2 nasze Młodziki Młodsze pod wodzą trenera Przemka Faja dziś zagrają w Ełku z Juniorem. Początek spotkania na Stadionie w Ełku o godzinie 11:00
Trampkarze C1
Nasi Trampkarze jeszcze w tym roku nie grali. Mecz pierwszej kolejki I Ligi Trampkarzy z Mazurem Pisz został przełożony na prośbę Mazura. W piątek 15 kwietnia w ramach 2 kolejki Trampkarze Vęgorii zagrają w Białej Piskiej ze Zniczem z którym już rywalizowali jesienią w II Lidze. Początek meczu w Piątek o 16:00 na Stadionie w Białej Piskiej.
Seniorzy – Klasa Okręgowa
W klasie Okręgowej czas na 21 kolejkę rozgrywek. Trójkolorowi w sobotę 16 kwietnia zagrają u siebie przy T13 z Victorią Bartoszyce. Podopieczni Miłosza Kołodziejczyka staną przed trudnym zadaniem, ale zapowiadają walkę o komplet punktów. Początek meczu o 16:00
Zapraszamy na Stadion Miejski w Węgorzewie !
Młodziki D1
Drużyna Młodzików starszych zagra swój mecz dopiero we wtorek 19 kwietnia. Będzie to mecz 2 kolejki II Ligi Młodzika. Węgorzewianie zmierzą się Kłobukiem Mikołajki. Początek spotkania o 16:00 na Stadionie w Mikołajkach.
Seniorzy – Klasa B
W związku z wycofaniem się drużyny Juksty Muntowo z rozgrywek Klasy B Vęgoria będzie miała pauzę w ten weekend. Nasi B- Klasowcy przygotowują się do kolejnego meczu z Pogonią Ryn, który zagramy w niedzielę 24 kwietnia.