4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Piłkarski rozkład jazdy 28-31/05/2021

Piłkarska wiosna na Warmii i Mazurach pomału się kończy. W zależności od klasy rozgrywek pozostały nam do rozegrania po 3 lub 4 kolejki spotkań. W najbliższy weekend tylko Młodziki D2 zagrają w Węgorzewie. Zapraszam na piłkarski rozkład jazdy !

 

Piątek 28/05/2021

Młodziki D1

I Wojewódzka Liga Młodzików D1

Rozgrywki Młodzików D1 wkraczają w decydującą fazę. Na 4 kolejki przed zakończeniem rozgrywek trzy zespoły w tym Vęgoria mają po 12 punktów w tabeli. CWKS w piątek 28 maja rozegra rewanżowe spotkanie w Bartoszycach z Legią- Bart. Jeżeli chcemy wygrać ligę nie możemy już tracić punktów i będziemy walczyć do ostatniej kolejki — zapowiadają zawodnicy oraz trener Krafcewicz.

Mecz z Legią – Bart w piątek  o 16:30 !

Sobota 29/05/2021

Młodziki D2

Ekstraklasa ProTrainUP Młodzików D1

Drużyna trenera Opara również ma do rozegrania 4 mecze w Ekstraklasie Młodzików. W tym przypadku szanse na wygranie ligi są już tylko matematyczne. Rona 03 Ełk wczoraj pokonała naszą Vęgorie aż 7-0 i odskoczyła tym samym na 6 punktów w ligowej tabeli. Przed Vęgorią w sobotę kolejne trudne spotkanie z Żuri Olsztyn, które rozegramy pzry T13 w Węgorzewie. Początek spotkania o 11:00.

Seniorzy:

Klasa Okręgowa

Seniorzy jadą go Górowa aby podtrzymać zwycięską passę. Po sześciu zwycięstwach z rzędu kibicie liczą na kolejne punkty w Górowie z Cresovią. Początek spotkania na Stadionie Miejskim w Górowie o godzinie 17:00.

Niedziela 30/25/2021

Juniorzy:

Trener Kumor wraz z Juniorami wybierają się w niedzielę do Szczytna na mecz tamtejszym SKSem. Trójkolorowi liczą na podtrzymanie zwycięskiej passy i na kolejny komplet punktów. Mecz w Szczytnie w niedzielę o 11:0.

Skrzaty:

Skrzaty Vęgorii rozegrają drugi turniej ligowy w tym roku i drugi raz w Mrągowie na Stadionie Miejskim. Początek turnieju w niedzielę o 9:00.

Żaki i Orliki pauzują.