3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Piłkarski rozkład jazdy !! 7-10 Maj 2021

Karawana rusza dalej !! Przed nami kolejne piłkarskie emocje w grodzie na Węgorapą ! Piłkarski weekend 7-10 maja 2021 !

 

Piątek 7 maja

Młodzik D1

W meczu trzeciej kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Młodzików nasza drużyna zagra w Węgorzewie przy T13 z Czarnymi Olecko. Drużyna gości po dwóch kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Vęgoria jako lider tabeli jest stawiana w roli faworyta. To spotkanie już w piątek o godzinie 17:00.

 

Sobota 8 maja

Skrzaty

Skrzaty wracają do gry !! Pierwszy w tym roku oficjalny turniej drużyn Skrzatów. Nasza najmłodsza grupa w sobotę 8 maja rozegra turniej w Mrągowie. Początek o godzinie 9:00.

 

Młodziki D2

W sobotę punktualnie o godzinie 12:00 drużyna naszych Młodzików młodszych podejmować będzie na Stadionie Miejskim Stomil II Olsztyn. Przypomnę że tydzień temu w Olsztynie Vęgoria pokonała pierwszą drużynę Stomilu 7-1. Jak powiedzie się tym razem naszym Młodzikom przekonamy się już wkrótce.

 

Seniorzy:

Mecz Młodzików ze Stomila II Olsztyn to tylko przedsmak piłkarskich emocji przy T13 w Węgorzewie. W sobotę o 16:00 Seniorzy CWKS Vęgorii podejmować będzie MKS Jeziorany, który w ligowej tabeli ma jeden punkt więcej i zajmuje 7 miejsce. Także będzie to bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli.

 

Juniorzy:

Drużyna Juniorów Vęgorii w ten weekend odpoczywa.  Ze względu na wycofanie się z rozgrywek Pisy Barczewo i nieparzystą liczbę drużyn w ten weekend wypada nam pauza w rozgrywkach.

 

Niedziela 10 maja

Żaki:

Drużyna Węgorzewskich Żaczków z trenerem Jarkiem Petiukiem rozegra w niedzielę turniej ligowy w Mrągowie. Początek rozgrywek o godzinie 13:00 na Stadionie w Mrągowie.

Orliki E2 2011

Orliki młodsze tym razem odpoczywają. Najbliższy turniej drużyny Andrzeja Kumora 15 maja.

 

Poniedziałek 10 maja

 

Orliki E1 2010

Orliki starsze w poniedziałek wybierają się swój drugi turniej ligowy do Kętrzyna. Organizator nie podał nam jeszcze miejsca w którym zostanie rozegrany turniej. Wiemy tylko że rozpocznie się o godzinie 17:00

 

DO BOJU !!!