3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Rozkład Jazdy 28/04 – 02/05

Przed nami długi majowy weekend 2021, a wraz z nim kolejne mecze ligowe naszych drużyn. Kto z kim i gdzie ? Zapraszam na Piłkarski Rozkład Jazdy !

Środa 28 kwietnia

Juniorzy

Nasi Juniorzy swój weekendowy mecz już rozegrali. Spotkanie 2 kolejki w Wojewódzkiej Lidze Juniorów A1 z Victorią Bartoszyce zostało przełożone z 1 maja na środę 28 kwietnia. Nasz młodzieżówka po zwycięstwie z Polonią 3-2 tym razem odprawiła z kwitkiem Victorię Bartoszyce aż 6-4 !

 

Piątek 30 kwietnia

Młodziki D1

Do Korsz po kolejne punkty wybierają się Młodziki starsze. Grupa trenera Krafcewicza w piątek rozegra drugi mecz rundy wiosennej. Mecz MKSem Korsze  o godzinie 17:00 na Stadionie Gminnym w Korszach.

 

Sobota 1 maja

Młodziki D2

Przed Młodzikami D2 drugi mecz tej wiosny i drugi wyjazd do Olsztyna. Tym razem przeciwnikiem Trójkolorowych będzie AS Stomil Olsztyn z którym mierzyliśmy się zimą w rozgrywkach halowych. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 11:00 na płycie bocznej Stadionu Olsztyńskiego Stomilu.

 

Seniorzy

Seniorzy CWKS Vęgorii wybierają się do podróż do Wielbarka, gdzie o godzinie 15:00 rozegrają mecz 23 kolejki z Omulwią. Będzie to bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli ligi Okręgowej ponieważ obydwa zespoły sąsiadują ze sobą w klasyfikacji a dzieli je tylko jeden punkt.

 

Niedziela 2 maja

Orliki E2

Drużyna Orlików starszych pod wodzą trenera Kumora w niedzielę 2 maja rozegra o godzinie 10:00 swój drugi turniej ligowy na Stadionie Miejskim w Węgorzewie.

 

Drużyny Orlików E1 i Żaków F1 w najbliższy weekend pauzują w rozgrywkach.

 

 

//haaszqov