3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Piłkarski rozkład jazdy!!

Piłkarski rozkład jazdy 23/25 kwietnia 2021 !!

Wszystkie nasze drużyny wracają do rozgrywek w najbliższy weekend. Po ostatnich obostrzeniach wkraczamy z marszu w rundę wiosenną. Przygotowania do piłkarskiej wiosny wyhamowały na początku kwietnia wraz z kolejnym lockdownem. Teraz po niespełna tygodniu treningów zaczynamy granie !

Piątek 23 kwietnia 2021

Młodziki D1

Drużyna Młodzików starszych pod wodzą nowego trenera Błażeja Krafcewicza będzie rywalizowała wiosną w I Wojewódzkiej Lidze Młodzików D1. Już w piątek o 16:00 na Stadionie Miejskim w Węgorzewie rozegrają swoje pierwsze spotkanie z Legią Bart Bartoszyce.

 

Młodziki D2

Nasza eksportowa drużyna Młodzików D2 po wywalczeniu zimą tytułu wice mistrzów Warmii i Mazur w rozgrywkach halowych przystąpi do zmagań na poziomie Ekstraklasy Młodzików PROTRAINUP. Pierwsze spotkanie już w piątek o 17:45 w Olsztynie z drużyną SMP Żuri Olsztyn. Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Dajtkach.

 

Sobota 24 kwietnia

Seniorzy

Drużyna seniorów po ostatnich wpadkach z Jurandem i Czarnymi Olecko wraca na właściwy szlak. Po ostatnim zwycięstwie z Romintą Gołdap 2-1 jesteśmy pozytywnie zbudowani przed sobotnim spotkaniem z Kłobukiem Mikołajki. Węgorzewianie będą chcieli zrewanżować się dla gości z Mikołajek za jesienną porażkę. Mecz z Kłobukiem odbędzie się w sobotę 24 kwietnia o 16:00 przy T13 w Węgorzewie.

 

Niedziela 26 kwietnia

Juniorzy

Drużyna Juniorów z nowym/starym trenerem Andrzejem Kumorem będzie rywalizowała w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów. Po ciężko przepracowanym okresie zimowym trener Kumor liczy że drużyna będzie w stanie powalczyć o czołowe miejsca w tabeli ligowej. Pierwsze spotkanie już w niedzielę 25 kwietnia, które rozegramy Lidzbarku Warmińskim z tamtejszą Polonią. Początek spotkania o godzinie 14:00

 

Orliki E2

Drużyna Orlików E2 z trenerem Andrzejem Kumorem rozegra w niedzielę 25 kwietnia swój pierwszy turniej ligowy, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Dobrym Mieście. Nasze Orliki zmierzą się tam z gospodarzami czyli DKSem oraz KS Dywity.

 

Żak F1

Żaczki z rocznika 2012/2013 swój pierwszy turniej rozegrają w Węgorzewie na Stadionie Miejskim w najbliższą niedzielę. Trener Petiuk zgłosił do rozgrywek dwie drużyny CWKS Vęgorii. Na stadion przy T13 zawitają takie drużyny jak UKS Mini soccer Mrągowo, Mrągowia Mrągowo oraz AP Soccer Kętrzyn.

 

Poniedziałek 27 kwietnia

Orlik E1

Podopieczni trenera Piotra Bójko swój pierwszy turniej rozegrają w poniedziałek w Barcianach gdzie będą rywalizować z Jurandem Barciany oraz Granicą Kętrzyn. Początek turnieju o 17;00 na stadionie w Barcianach.