4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Zasłużone zwycięstwo

Mamy to ! Po zwycięstwie nad Omulewem wracamy na zwycięską ścieżkę i awansowaliśmy w tabeli na 5 pozycję. Pierwsza część spotkania nie była nudna, ale był spory niedosyt po dwóch odbitych od bramkarza strzałach Krupy. Swoje okazję marnowali Maliszewski oraz Duda. Po przerwie wyszliśmy nieskoncentrowani, bowiem to goście mieli sytuacje podbramkową, na szczęście decyzja o strzale przyszła im późno i okazała się niecelna. Szybko zareagowaliśmy i przejęliśmy inicjatywę na dobre co wynagrodziła nam bramka Walaszczyka z głowy, 10 min później Dudy mocny strzał z kąta w boczną siatkę pod poprzeczkę oraz w doliczonym czasie gry Raińskiego dokładając nogę.
Gra cieszy i widać było zapał drużyny oraz głód gry. Przed nami wyjazdowe spotkanie w Jezioranach, które odbędzie 26 Września (sobota).


Podsumowanie 8 kolejki

Wyniki 8 kolejki

Po kolejnej odsłonie spotkania w ramach Ligi Okręgowej WMZPN, możemy być zadowoleni i trochę jednak zaskoczeni. Wydaje się, iż Dobre Miasto łapie już powoli zadyszkę tym, iż jako jedyna drużyna nie zaznała porażki i zasłużenie jest liderem. Niby 2:0 DKS prowadził do 90 minuty ale ze słabym Żaglem oczekiwaliśmy jednak większej ilości bramek.
Rozpędzoną Rominte natomiast zatrzymały Orlęta, skromnie 1:0 ale pamiętamy, że to był hit kolejki, a drużyny walczyły aby DKS im nie odskoczył.
Ciekawie i niespodziewanie było w Barcianach, gdzie Jurand w rozsypce i z problemami kadrowymi był bliski punktów z przeciętnym Wilczkiem. Goście jednak 2 min przed końcem zdołali wyprowadzić nokautujący cios.
Największą niespodzianką mimo wszystko była przegrana Jezioran w Mikołajkach. Beniaminek trzymał się czołówki i nic nie zanosiło się na przegraną aż 3:0.


https://www.facebook.com/Vegoria/