4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Zła passa trwa..

Trzecia przegrana z rzędu smuci, tym bardziej że to nie rywal był lepszy i przeważał tylko znowu pomagamy w defensywie dla przeciwnika.
Pierwsze 20 minut nie potrafiliśmy wyjść ze składną akcją, nie mieliśmy cierpliwości w rozgrywaniu, piłki wybijane na oślep i sporo niedokładności w prostych piłkach. Skończyło się to tak, że w 14 minucie taką stratę wykorzystał Gawliński Maciek, który wyszedł sam na sam a Oszako nawet nie zareagował. Nadzieja pojawiła się w czerwonej kartce dla gospodarzy, niestety przez 10 min ponad pierwszej połowie nie zrobiliśmy nic groźnego.
Przerwa miała być bodźcem, lecz gospodarze mądrze stanęli w obronie, a my nie mieliśmy pomysłu w ofensywie. Okazje miał po dośrodkowaniach Duda (strzał głową po koźle niecelny) oraz Walaszczyk (nie zdołał dołożyć nogi na przeciw bramki w zamieszaniu). Drugą połowę ciągle uderzaliśmy głową w mur, a gospodarze zdołali wyprowadzić kilka groźnych kontr, ale zabrakło im wykończenia.


Wracamy bez jakichkolwiek punktów, a brak jednego lub dwóch zawodników z podstawowego składu stwarza nam ogromne problemy. Najbliższa okazja do zrehabilitowania się będzie 19 Września przed własną publicznością z drużyną Omulewa Wielbark.


https://www.facebook.com/Vegoria/
FanPage