3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Zapowiedź 7 Kolejki

  1. MKS Kłobuk vs CWKS Vęgoria|13 Września|godz. 14:00
  2. KS Śniardwy vs RKS Orlęta|12 Września|godz. 16:00
  3. MKS Rominta vs GZPN Omulew|12 Września|godz. 16:00


  1. Tym razem udamy się wyjątkowo w niedziele do Mikołajek, aby tam powalczyć o punkty z miejscowym Kłobukiem. Gospodarzom nie udało się ostatnie spotkanie w Olecku gdzie przegrali 5:2. Goście z takim samym niekorzystnym wynikiem schodzili po ostatnim gwizdku z własnego stadionu. W miedzy czasie podopieczni Kołodziejczyka uczestniczyli w 2 rundzie WPP, gdzie niestety w drugiej połowie musieli uznać wyższość Mamry Giżycko. Jeżeli Vęgoria nie sprezentuje w kolejnym meczu bramek dla rywali, powinniśmy oglądać dobre spotkanie wskazaniem na gości.
  2. Hit kolejki niewątpliwie odbędzie się w Orzyszu, do którego zawita obecny lider tabeli. Orlęta nie zaznali jak dotąd goryczy porażki, a dwukrotnie podzielili się punktami. Śniardwy po zimnym prysznicu w Węgorzewie wrócili na właściwe tory, wygrywając pewnie z Romintą w lidze oraz z Mazurem Ełk w WPP. Zawodnicy z Reszla odpadli po środowym spotkaniu z Granicą Kętrzyn i nie powalczą w 3 rundzie WPP.
  3. Ostatnia wygrana gospodarzy na pewno zmobilizowała zespół i będą chcieli pozostać w górnej części tabeli. Spróbuje im w tym przeszkodzić nierówno grający Wielbark. Po ostatniej przegranej, goście powinni stanowczo zareagować, ponieważ lepiej zdobywanie punktów wychodzi im właśnie na wyjazdach. Omulew nie jest ofensywnym zespołem więc Rominta będzie miała ciężko ich zaskoczyć.


https://www.facebook.com/Vegoria/

Dodaj komentarz