3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Odpadamy z Pucharu

Zakończyła się nasza przygoda z Wojewódzkim Pucharem Polski już w 2 Rundzie. Pogromcą Vęgorii okazały się Mamry Giżycko.
Pierwsza połowa zakończona remisem po ładnej bramce Dudy oraz rzucie rożnym gości, po strzale głową piłka niefortunnie wpada do siatki.
Druga połowa to 4 zmiany na samym początku przejezdnych. Obraz spotkania się zmienił na korzyść Mamr co dało prowadzenie kilka minut później po akcji sam na sam. Trzecie trafienie dla gości to wysoka piłka na długi, dogranie wzdłuż i gol. Odpowiedzieliśmy szybko na tą stratę, dogranie wzdłuż ze skraju szesnastki Raińskiego i Maliszewski strzela na 2:3. Mamry chwile później przeprowadzili akcje prawą stroną, próba wyłapania centrostrzału przez Oszako skończyła się dobitką na 4:2. Ostatnia bramka dla gości podarowana przez naszego bramkarza , podanie niecelne wzdłuż bramki do obrońcy, napastnik przejmuje i strzela na pustą ustalając wynik meczu.


Wyjątkowo, bo w niedziele udamy się na wyjazdowe spotkania w ramach 7 kolejki do Mikołajek. Kłobuk przeżywa mały kryzys, więc miejmy nadzieje, że podopieczni Kołodziejczyka to wykorzystają.
Pierwszy gwizdek o 14:00.


https://www.facebook.com/Vegoria/
FanPage