3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Podsumowanie Weekendu CWKS Vęgoria Węgorzewo

2 Liga D1 Młodzik (2 kolejka)  28 Sierpnia

Pierwsi na murawę przy T13 wybiegli zawodnicy Młodzików starszych D1. Chłopcy z rocznika 2008 i starszych w piątkowe popołudnie podejmowali w Węgorzewie Jurand Barciany w ramach 2 kolejki II Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Podopieczni Jarosława Petiuka nie byli zbytnio gościnni dla rówieśników z Barcian strzelając im aż 15 bramek nie tracąc przy tym ani jednej. Rewelacyjny występ w tym meczu zaliczył Bartek Stec, który strzelił aż 8 bramek. Bardzo dobry występ na początku rozgrywek. Dodam że był to pierwszy mecz naszych Młodzików w nowym sezonie. Pierwsza kolejka tych rozgrywek została przełożona na 7 września.
Bramki dla Vęgorii:

Bartosz Stec – ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Oliwier Siwek – ⚽⚽
Bartek Jedenasty – ⚽⚽
Szymon Zieliński – ⚽
Łukasz Matkiewicz – ⚽
Samobójcza – ⚽

1 Liga D2 Młodzik (2 kolejka) 28 Sierpnia

Kilka minut po meczu Młodzików D1 na płycie głównego boiska Stadionu w Węgorzewie wybiegli ich młodsi koledzy. Zawodnicy Młodzików młodszych D2 pod wodzą trenera Mateusza Opara w 2 kolejce rozgrywek I Ligi Młodzików zmierzyli się z MBKS Victoria Bartoszyce i wygrali to spotkanie 5-1. Było to drugie z rzędu zwycięstwo naszej drużyny, która z 6 punktami i bilansem bramek 10-2 zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie.
Bramki dla Vęgorii:

Tomek Walaszczyk – ⚽
Mieszko Niedziółka – ⚽
Wojtek Jankoić – ⚽
Tomek Wantuch – ⚽
Bartek Bondziul – ⚽

Liga Okręgowa (5 kolejka) 29 Sierpnia

Prawdziwy piłkarski spektakl odbył się w Olecku gdzie miejscowi Czarni podejmowali naszych seniorów. Podopieczni trenera Miłosz Kołodziejczyk pojechali do Olecka osłabieni brakiem 3 podstawowych zawodników, ale jak się później okazało zmiennicy wywiązali się ze swojej roli i po 90 minutach mogliśmy się cieszyć z kolejnych 3 punktów na koncie.

Szczegóły meczu

1 Liga A1 Juniorów (3 kolejka) 30 Sierpnia

Aż do 3 kolejki musieliśmy czekać na pierwsze zwycięstwo naszych Juniorów w I Lidze. Drużyna Daniela Maliszewskiego w niedzielne popołudnie wybrała się do Bartoszyc na mecz z tamtejszą MBKS Victoria Bartoszyce. Po bardzo trudnym i wyrównanym spotkaniu Vęgoria wygrała 3-2.
Bramki dla Vęgorii:
Bartek Wargala – ⚽
Piotr Mnich – ⚽
Kacper Dowejko – ⚽
Autor Kamil Hałuszko