3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Podsumowanie 2 Kolejki Ligi Okręgowej

Frekwencja na stadionach drużyn dopisała, pogoda dała się we znaki, wyniki znowu zaskoczyły. Już po drugiej turze spotkań nie mamy lidera z kompletem zwycięstw, co potwierdza nam, iż liga będzie bardzo wyrównana.
 1. CWKS Vęgoria vs KS Żagiel Piecki > 1:1(1:0) > 08 Sierpnia
  Zaczynamy, jak najbardziej od Vęgorii, która gościła Żagiel Piecki z nowym trenerem Kamilem Kwiatek. Obie drużyny podchodziły do meczu po utracie punktów na wyjeździe. Strzelanie rozpoczął Raiński w pierwszej połowie, a w drugiej wyrównał Krupiński. Większość szans dawano gospodarzą, lecz skuteczność zawodników Vęgorii nie napawa optymizmem stąd tylko bramkowy remis. Raport z meczu.
  15′ Rafał Raiński |⚽54′ Karol Krupiński

 2. KS Śniardwy Orzysz vs LKS Łyna Sępopol > 2:2(1:1) > 07 Sierpnia
  Zapowiadał się najciekawszy mecz i tak też było. Najbardziej bramkostrzelna drużyna ligi potwierdziła, że te 5 bramek to nie przypadek. Wprawdzie udało się wywieźć tylko punkt ale z trudnego terenu, bowiem nie dawno po boisku w Orzyszu biegali 2 ligowy Sokół Ostróda. Pierwsza bramka padła po rzucie karnym. Zaledwie 5 minut potrzebowali goście na odpowiedź. W drugiej połowie na prowadzenie wyszła Łyna a na remis strzelił 10 min przed końcem Kowalczyk.
  19′ Piotr Kowalczyk |⚽25′ Marcin Polkowski
  81′ Piotr Kowalczyk |⚽60′ Mateusz Czajkowski

 3. MKS Rominta Gołdap vs LUKS Wilczek  > 1:0(0:0) > 08 Sierpnia
  Szczęśliwie zakończyło się spotkanie dla Gospodarzy, bowiem jedyna bramka jaką kibice ujrzeli to było trafienie samobójcze. Jednak nie należy zapominać, iż doprowadził do tego Pawłowski Swoją indywidualną akcją. Dla przejezdnych zabrakło troszkę szczęścia, ponieważ mieli sytuacje bramkowe.
  ⚽ ✖ |⚽53′ Marek Grochowski (samobójcza)

 4. RKS Orlęta Reszel vs MKS Jeziorany > 2:2(0:1) > 09 Sierpnia
  Beniaminek udał się na trudny teren do Reszla z nadziejami na punkty i udało się spełnić plan minimum. Jeziorany w kolejnym meczu pokazują, że awans nie był przypadkowy. Drugą sprawą było, że gospodarze nie zagrali wymarzonego meczu. W pierwszej połowie mieliśmy prowadzenie jednobramkowe MKS-u. W drugiej natomiast działo się wiele w krótkim czasie. 60 minuta karny obroniony przez Dobrzyńskiego. 10 minut później wyrównanie Orląt. Goście automatycznie wyszli po 2 minutach znów na prowadzenie, lecz cieszyli się zaledwie 4 minuty.
  72′ Jakub Janowski |⚽26′ Adam Błaszczyk
  78′ Adrian Giźiński |⚽74′ Adam Błaszczyk

 5. Dobre Miasto vs Olecko < 1:1(0:0)
  90’2′ Mateusz Różowicz |⚽86′ Jakub Kozłowski
 6. Cresovia Górowo Iławeckie vs Kłobuk Mikołajki < 1:1(0:0) 
  90’+3′ Mateusz Wierzbowski | ⚽86′ Artur Kropiewnicki
 7. Omulew Wielbark vs Victoria Bartoszyce < 3:1(2:0)
  29′ Mateusz Abramczyk |⚽47′ Kamil Kozera
  36′ Damian Musioł
  70′ Damian Musioł
 8. Szczytno vs Jurand Barciany < 1:1(1:1)
  18′ Piotr Burakiewicz |⚽39′ Daniel Nowicki