4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Zapowiedź 2 kolejki Ligi Okręgowej WMZPN Liga okręgowa

Jeszcze nie opadły emocje po 1 kolejce, a już musimy myśleć o kolejnej serii gier. Przed nami kilka ciekawych meczy, w których drużyny będą chciały podtrzymać znakomitą formę strzelecką lub odkuć się po złej inauguracji i zmazać plamę.

8 Sierpnia 2020 godz. 17:00
Oczywiście skupmy się na CWKS-ie.. bowiem na T13 przyjeżdża KS Żagiel Piecki. Goście są jeszcze bardziej niż my rozczarowani wyjazdowym spotkaniem. Pozwolenie na wbicie Sobie 5 goli boli z pewnością. Jednego możemy być pewni, że taki wynik sprzed kilku dni nie oznacza łatwego meczu. My także musimy odpowiednio zareagować na stratę punktów.

9 Sierpnia 2020 godz. 16:00
Ciekawe spotkanie zapowiada się także w Reszlu, gdzie przyjedzie beniaminek z Jezioran. MKS wygrał na własnym stadionie 1:0 z Wielbarkiem, natomiast Orlęta dotrzymali prowadzenie do końca wygrywając 2:1 w Mikołajkach.

7 Sierpnia 2020 godz. 17:30
Warta uwagi rywalizacja będzie miała miejsce w Orzyszu. Tam Śniardwy zmierzą się z obecnie najbardziej bramkostrzelną drużyną ligi – Łyną Sępopol. Na pewno nie zabraknie emocji i zobaczymy czy przegrana Śniardw była wypadkiem przy pracy oraz czy faktycznie atak gości powala na kolana.

Pozostałe spotkania