4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Podsumowanie 1 Kolejki Ligi Okręgowej Gr. 1

 1.  SKS Szczytno vs CKS Vęgoria Węgorzewo2:0(1:0) » 02 Sierpień
  Vęgoria pojechała do drużyny, która nie potrafiła zwyciężyć przez całą rundę jesienną ubiegłego, niedokończonego sezonu. U gości zimą zawitał nowy trener, a u gospodarzy doszło do wzmocnień. Spotkanie można niewątpliwie zaliczyć do jednej z niespodzianek.
  ⊗ 22′ Grzegorz Kozicki
  ⊗ 90’+1′ Kacper Taradejna
 2. MKS Czarni Olecko vs GKS Cresovia Górowo 1:0(0:0)»1 Sierpień
  Do Olecka zawitała Cresovia i to ona w 7 min mogła wyjść na prowadzenie po strzale w poprzeczkę. W 2 połowie gospodarze odpowiedzieli dwoma strzałami w poprzeczkę. Ostatecznie pech obrońcy gości, który się poślizgnął przy wyprowadzeniu piłki wykorzystali czarni bez skrupułów.
  ⊗ 81′ Jakub Kozłowski
 3. LUKS Wilczek Wilkowo vs KS Śniardwy Orzysz›2:1(1:1)»1 Sierpnia
  Ćwierćfinalista Wojewódzkiego Pucharu Polski 2019/2020 udał się do wzmocnionego Wilczka na ciężki mecz i taki właśnie był. Początek meczu dla gości co wskazuje bramka strzelona przed 10 minutą. Później było już słabiej i w końcówce 1 połowy wyrównują gospodarze. Druga połowa obyła się bez stu procentowych okazji, lecz prowadzenie wywalczył Wilczek utrzymując ten wynik do końca.
  ⊗ 5′ Kondrat Radzikowski
  ⊗ 42′ Mariusz Grabowski
  ⊗ 87′ Mariusz Grabowski
 4. LKS Łyna Sępopol vs KS Żagiel Piecki›5:0(2:0)»1 Sierpnia
  Kolejnym niespodziewanym wynikiem zakończyło się spotkanie Łyny z Żaglem. Wiemy nie od dziś, że w Sępopolu trudno się gra, lecz solidna drużyna z Piecek nie powinna dać Sobie strzelić tyle bramek.
  ⊗ 12′ Damian Gigielewicz
  ⊗ 44′ Szymon Rentkowski
  ⊗ 53′ Łukasz Pawłowski
  ⊗ 62′ Rafał Naruszewicz
  ⊗ 83′ Łukasz Pawłowski
 5. GLKS Jurand Barciany vs DKS Dobre Miasto›0:4(0:2)»1 Sierpnia
  Jeden z beniaminków zdecydowanie dostał zimny prysznic. Goście zabrali ze Sobą pewne 3 pkt i zostawili bardzo dobre wrażenie. Gospodarze muszą od początku już sie martwić o Swoją formę.
  ⊗ 14′ Michał Dalecki
  ⊗ 40′ Mateusz Różowicz
  ⊗ 82′ Mateusz Różowicz
  ⊗ 90’+3′ Maksymilian Szafrański
 6. MBKS Victoria Bartoszyce vs MKS Rominta Gołdap›2:2(1:1)»1 Sierpnia
  Jedyny remis w 1 kolejce padł w Bartoszycach. Rominta szybko bo już w 11 minucie wyszła na prowadzenie i zapowiadało się spokojne granie. Gospodarze dość szybko odpowiedzieli 15 minut później było już 1:1. W drugiej połowie Victoria jako pierwsza wykorzystała swoją sytuacje i wyszła na prowadzenie. 8 minut tyle trwała radość gospodarzy z prowadzenia. Sprawiedliwy podział punktów.
  ⊗ 11′ Dawid Paszkowski
  ⊗ 26′ Kamil Rubażewicz
  ⊗ 62′ Kamil Warda
  ⊗ 70′ Tomasz Makowski
 7. MKS Jeziorany vs GZPN Omulew Wilbark›1:0(0:0)»1 Sierpnia
  Przed spotkaniem delegat WMZPN wręczył puchar za wygranie ligi w sezonie 2019/2020. Gospodarzą dało to widocznie jeszcze więcej energii i zdołali dowieźć od 55 minuty jedno bramkowe prowadzenie. Niewątpliwie nowa drużyna w lidze jeszcze namiesza urwie punkty.
  ⊗ 55′ Adam Błaszczyk
 8.  MKS Kłobuk Mikołajki vs RKS Orlęta Reszel›1:2(0:0)»2 Sierpnia
  Pierwsza połowa nie napawała kibiców optymizmem. Przejezdni się męczyli, lecz w ciągu 2 minut wyprowadzili 2 szybkie ciosy, po których gospodarz odpowiedział tylko jednym trafieniem. Kłobuk robił co mógł ale Orlęta dobrze się bronili.
  ⊗ 57′ Bartłomiej Bogdaniuk
  ⊗ 59′ Bartłomiej Bogdaniuk
  ⊗ 79′ Maciej Jarguz