4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Piłkarski rozkład jazdy 31.05 — 2.06 !!

Wiosenne rozgrywki piłkarskie niebawem się zakończą. Wszystkie grupy CWKS Vęgorii grają jeszcze o jak najwyższe lokaty. Podczas najbliższego weekendu wiele będzie się działo na Stadionie Miejskim w Węgorzewie !! Zapraszamy !

 

Młodziki

Drużyna prowadzona przez Jarka Petiuka rozgrywa swoje mecze w II Lidze Wojewódzkiej Młodzików D1 Grupa 1. W piątek 31 maja zostanie rozegrana 9 kolejka rozgrywek, ale Vęgoria podczas tej kolejki pauzuje i swój ostatni mecz rozegra w następnym tygodniu. Na chwilę obecną Młodziki Vęgorii zajmują drugie miejsce i mają tylko matematyczne szanse na awans do I ligi. 

 

Trampkarze 

Występujący w I Lidze Wojewódzkiej Trampkarze Vęgorii mają do rozegrania jeszcze 3 kolejki. Najbliższy mecz już w niedzielę 2 czerwca o godzinie 13;30 na Stadionie Miejskim w Węgorzewie. Przeciwnikiem Trójkolorowych będzie MKS Mazur Ełk. Nasi Trampkarze po 11 rozegranych meczach zajmują 7 miejsce w tabeli.

 

Juniorzy

Podopieczni Andrzeja Kumora w niedzielę 2 czerwca podejmować będą Victorię Bartoszyce. Będzie to już ostatni mecz naszych Juniorów tej wiosny. Na chwilę obecną zajmujemy 3 miejsce w tabeli I Wojewódzkiej Ligi Juniorów. Przy korzystnych wynikach naszych rywali mamy szanse na drugą lokatę.

Początek meczu z Victorią w niedzielę o 11:00.

 

Seniorzy

 

Przed nami 28 kolejka rozgrywek Ligi Okręgowej. Drużyna Piotra Sopyły w sobotę 1 czerwca godz. 17:30 podejmować będzie Cresovię Górowo Iławeckie. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Vęgoria zajmuje 10 miejsce, a Cresovia jest tuż za nami ze stratą 5 punktów i jednym zaległym meczem. Trener Sopyła podkreśla że będzie to bardzo ważny mecz, który będzie miał wpływ na końcowy układ tabeli.

 

 

Tak wiec piłkarska karuzela pomału się zatrzymuje. Zapraszamy w najbliższy weekend na Stadion w Węgorzewie żeby wspomóc naszych zawodników w walce o jak najlepsze wyniki.

 

 

//haszqov