4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Piłkarski Weekend !!

Przed nami kolejne mecze naszych drużyna na boiskach Warmii i Mazur ! Seniorzy jadą do Sępopola, Trampkarze zaś do lidera swojej grupy Startu Nidzicy.

 

Młodziki

 

Drużyna Młodzików pod wodzą Jarka Petiuka po przerwie w rozgrywkach będzie podejmowała przy T13 Start Kruklanki. Drużyna gości po 3 meczach zajmuje ostatnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym. Vęgoria wygrała 2 mecze, jeden przegrała i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Początek tego meczu 3 maja w piątek o 17:00. Zapraszamy na Stadion w Węgorzewie !! T13

 

Trampkarze

 

Węgorzewscy Trampkarze po awansie do I Ligi nie mają łatwego życia. Po 6 rozegranych kolejkach mamy tylko 2 zwycięstwa i 4 porażki co daje nam  5 miejsce tabeli. W najbliższą niedzielę 5 maja drużynę Daniela Maliszewskiego czeka bardzo ciężki mecz z liderem czyli Startem Nidzica. Początek meczu w Nidzicy o 12:00

 

Juniorzy

 

Nasi Juniorzy po ostatniej porażce w Białej Piskiej 2-0 tym razem podejmować będą trzecią drużyną z tabeli Wilczka Wilkowo. Vęgoria po 3 kolejkach zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 3 punktów. Mecz z Wilczkiem zaczyna się o godzinie 11:00 w niedzielę 5 maja na Stadionie Miejskim w Węgorzewie. Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszej młodzieży.

 

Seniorzy

 

Trudne spotkanie także przed naszymi seniorami. Drużyna Piotra Sopyły w sobotę 4 maja o godzinie 17:00 rozegra mecz 23 kolejki Ligi Okręgowej z Łyną Sępopol. Łyna zajmuje aktualnie 6 miejsce w tabeli z 32 punktami, a Vęgoria jest tuż za Łyną z 28 oczkami na koncie. Tak więc sobotni mecz w Sępopolu będzie dobrą okazją do zmniejszenia tej przewagi. Trójkolorowi pojadą do Sępopola osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników, ale zmiennicy na pewno pokażą na co ich stać i powalczą o punkty. 

 

DO BOJU !!