3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Słaby weekend Trójkolorowych. Tylko Juniorzy z 3 punktami.

Drużyny CWKS Vęgorii Węgorzewo od 5 do 7 kwietnia rywalizowały w swoich ligach. Tylko Juniorzy zdobyli 3 punkty. Zapraszam na Po Weekendzie !!

 

Młodziki

Drużyna Młodzików CWKS Vęgorii w piątek 5 kwietnia rozpoczęła rozgrywki w II Wojewódzkiej Lidze Młodzików. Młodzi Węgorzewianie wybrali się do Kowal Oleckich na mecz z tamtejszym Kowalakiem. Niestety Vęgoria przegrała to spotkanie 4-3. Bramki dla Vęgorii strzelili Bartek Stec, Oliwier Siwek i Bartosz Jedenasty.

Skład naszych Młodzików w meczu z Kowalakiem Kowale Oleckie:

Maciej Dyla,Bartosz Jedynasty,Bartosz Korczak,Maciej Krawczyk,Jakub Paszkiewicz,Igor Rapita,Simone Rossi,Oliwier Siwek,Bartosz Stec

Skład rezerwowy

Łukasz Kukułka,Adrian Łoziak,Łukasz Matkiewicz
 
 

Trampkarze

Podopieczni Daniela Maliszewskiego rozegrali już 3-cią kolejkę w I Lidze Wojewódzkiej. Niestety i tym razem Vęgoria zeszła z boiska pokonana. Trójkolorowi przegrali 5-6 z drużyną Czereś Sport Olsztyn, której trenerem i założycielem jest Sylwester Czereszewski były znakomity piłkarz reprezentacji Polski i takich klubów jak Legia Warszawa czy Lech Poznań. Nasi Trampkarze pokazali się z dobrej strony i walczyli do ostatniego gwizdka. Zabrakło naprawdę niewiele i można było zgarnąć 3 punkty … Tak ocenił przebieg trener Maliszewski.

Bramki dla Vęgorii strzelili Olek Kozłowski i cztery razy do siatki Olsztynian trafił Patryk Galiniewski

 

Skład Vęgorii :

Igor Rapita,Michał Urbanowicz,Kacper Dowejko,Damian Gaiński ,Patryk Galiniewski,Wiktor Herbaczewski,Aleksander Kozłowski,Mateusz Kukułka,Piotr Mnich,Kacper Narewski,Michał Rapita

Skład rezerwowy

Mateusz Jasiński,Łukasz Kukułka ,Mateusz Mnich ,Bartosz Stec 
 
 

Juniorzy

Jak nie idzie … to nie idzie, ale na naszych Juniorów zawsze można liczyć. Drużyna pod wodzą Andrzeja Kumora w niedzielę 7 kwietnia zagrała mecz pierwszej kolejki w I Lidze Juniorów. Vęgoria wygrała w Węgorzewie przy T13 z GKS Szczytno 2-1 po bramkach Kuby Fedusio i Krystiana Radzewicza. Trener Kumor mówił nam po meczu że spodziewał się ciężkiego pojedynku i że o 3 punkty będzie trudno. Nie mylił się bo GKS Szczytno zawiesił naszym Juniorom poprzeczkę bardzo wysoko.

Bramki dla Vęgorii:

Kuba Fedusio 32 min

Krystian Radzewicz 68 min

 

Skład Vęgorii

Damian Bilbin,Cezary Czura,Krystian Denes (80′),Jakub Fedusio,Antoni Gnas,Tymoteusz Jachimiak,Jakub Jurczak,Daniel Jurkiewicz,Mariusz Predko,Krystian Radzewicz,Grzegorz Wojciechowski (30′)

 

Skład rezerwowy

Niko Sawicz (30′),Tomasz Szymański (80′)
 
 

Seniorzy

Drużyna Seniorów nie będzie miło wspominać wyjazdowego meczu w Bartoszycach. Duma Węgorzewa przegrała z Victorią 2-0 w drugim meczu rozgrywanym na wiosnę. Vęgoria straciła przypadkową bramkę w 12 minucie spotkania. Gospodarze po objęciu prowadzenia cofnęli się głęboko do obrony i za wszelką cenę starali się rozbijać nasze ataki już w środku pola. W drugiej połowie Vicotria nie zmieniła stylu gry, a nasi seniorzy nie potrafili znaleźć sposobu na rozmontowanie obrony gospodarzy. Victoria w 80 przeprowadziła za to szybką kontrę i zdobyła druga bramkę.

 

Skład Vęgorii

Patryk Potyra,Rafał Raiński (89′),Szymon Krupa (55′),Piotr Fal,Marcin Biaduń (72′),Rafał Bendek (74′),Radosław Kowalewski,Daniel Maliszewski,Kacper Kramek,Błażej Depta (67′),Kacper Oszako
 

Skład rezerwowy

 
Krzysztof Mazuro (74′),Paweł Miękiszewski,Daniel Wołosz (55′),Rafał Sulowski (72′),Damian Kielczyk (67′),Patryk Depta (89′)
 
 
 
Już od piątku 12 kwietnia kolejne mecze z udziałem naszych drużyn. Szczegóły już w czwartek na naszej stronie www i FB.
 
Wyniki, składy, tabele dostępne są na stronach www.wmzpn.pl
 
 
Tabele :
 
http://wmzpn.pl/?page_id=1625&league=26099&display=table
 
 
 
 
//haszqov