4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

CWKS Vęgoria wyróżniona na Piłkarskiej Gali WMZPN !!

W piątek 14 grudnia w Olsztyńskim Hotelu Omega odbyła się pierwsza w historii Piłkarska Gala WMZPN, połączona ze spotkaniem wigilijnym środowiska piłkarskiego naszego województwa. CWKS Vęgoria została wyróżniona !!

 

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej z Olsztyna zorganizował w tym roku pierwszą Piłkarską Gale na Warmii i Mazurach. Gala poprzedzona była plebiscytem w którym kibice z naszego regionu mogli oddawać swoje głosy w 11 kategoriach. Przez dwa tygodnia trwania plebiscytu kibice oddali ponad 20 tysięcy głosów co stanowiło połowę oceny kandydatów. Ostateczny głos mieli włodarze WMZPN.

W gronie nominowanych w kategorii Klubowy Marketing Roku nominacje otrzymała VĘGORIA WĘGORZEWO !! Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej nominował Vęgorię za działania w mediach społecznościowych oraz za wzorowo prowadzoną stronę www.vegoria.pl. Chwalono nasze galerie zdjęć z rozgrywek zarówno seniorów jak i grup młodzieżowych. Jako jedyni prowadziliśmy w tym roku transmisje LIVE z meczu seniorów. To wszystko zebrało się te wspaniałe wyróżnienie. Ostatecznie główną nagrodę w kategorii Klubowy Marketing Roku 2018 zdobyła drużyn Mrągowii Mrągowo, a CWKS Vęgoria wraz ze Stomilem Olsztyn, Jeziorakiem Iława, Concordią Elbląg i Olimpią Elbląg zostały wyróżnione i otrzymały pamiątkowe dyplomy

Warto tutaj dodać na sukces Vęgorii pracowaliśmy wszyscy razem. Zawodnicy, trenerzy i działacze klubu. Za przekaz informacji do internetu odpowiadają Kamil Hałuszko i Marcin Gajda, którzy od ponad 2 lat prowadzą wspólnie stronę www oraz FB Vęgorii !!

Dziękujemy wszystkim kibicom za oddane głosy !! Zebraliśmy 204 głosy !!

 

Wyniki plebiscytu WMZPN:

Podczas wydarzenia wybraliśmy najlepszych w 2018 roku w 11 kategoriach:

1. Piłkarz Roku: Paweł Galik
2. Trener Roku: Ryszard Borkowski
3. Drużyna Roku: Znicz Biała Piska
4. Młodzieżowa Drużyna Roku: AMO Olsztyn U-10
5. Sędzia Roku: Dawid Wiśniewski
6. Działacz Roku: Jacek Jankowski
7. Ligowiec Roku: Bartosz Białkowski
8. Piłkarskie Wydarzenie Roku: Mecz Kaczkan Huragan Morąg – Zagłębie Lubin 3:2
9. Klubowy Marketing Roku: Mrągowia Mrągowo
10. Piłkarski Samorząd Roku: Gmina Ostróda
11. Sponsor Roku: Constract

 

 

//haszqov