3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Trampkarze Vęgorii wygrywają VICTORIA CUP !!

Drużyna Trampkarzy CWKS Vęgorii 9 grudnia 2018 wygrała towarzyski turniej VICTORIA CUP 2018 organizowany przez zaprzyjaźniony klub Victoria Bartoszyce. Zawody zostały rozegrane na nowej hali w Bezledach za Bartoszycami.

Turniej

Trampkarze Vęgorii nie zwalniają tempa. Po pewnym zwycięstwie w II Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy i awansie do I Ligi wygrali towarzyski turniej w Bezledach. Zawodny z cyklu VICTORIA CUP odbywają się już wielu lat. Vęgoria wystąpiła tam po raz pierwszy i od razu zgarnęła pierwsze miejsce.

Trener Daniel Maliszewski zabrał do Bezled najsilniejszy skład. Pierwsze spotkanie przegraliśmy co prawda z gospodarzami Victorią Bartoszyce 1-2, ale potem nie było już mocnych na Vęgorię. Pewne zwycięstwo z pierwszą drużyną Naki Olsztyn  3-1 oraz Cresovią Górowo Iławeckie 2-1 dało nam drugie miejsce w grupie i awans do półfinału.

W półfinale Vęgoria mierzyła się z drugą drużyną Naki Olsztyn i wygrała zdecydowanie 3-1. Mecz finałowy zagraliśmy z Victorią Bartoszyce i po bardzo ładnej grze wygraliśmy 1-0. Trampkarze Vęgorii pokazali tym sukcesem że są gotowi stawić czoła drużynom z I Ligi Wojewódzkiej takim jak Naki Olsztyn. Z niecierpliwością czekamy na wiosnę i inaugurację tych rozgrywek.

Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju zgarnął nie kto inny jak Łukasz Kukułka ! 

Gratulację dla drużyny i trenera Daniela Maliszewskiego !!

 

Wyniki:

Grupa 

Vęgoria – Victoria Bartoszyce 1-2

Vęgoria – Naki Olsztyn I 3-1

Vęgoria – Cresovie Górowo Ił. 2-1

Półfinał

Vęgoria – Naki Olsztyn II 3-1

Finał 

Vęgoria – Victoria Bartoszyce 1-0

 

fot. Robert Kramek

//haszqov