3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Sezon halowy w pełni !! Grały Żaki i Orliki.

Sezon na turnieje halowe w pełni ! Niemal co tydzień drużyny CWKS Vęgorii rywalizują czy to w turniejach towarzyskich czy też w ligach halowych organizowanych przez Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej. W mieniony weekend Żaki i Orliki rywalizowały w Olecku i Węgorzewie.

Żaki

Drużyna Żaków CWKS Vęgoria pod wodzą trenera Marka Duda została zaproszona na towarzyski międzynarodowy turniej WINTER CUP 2018 do Olecka. W turnieju brało udział 12 zespołów z Litwy, Rosji i Polski, a rywalizacja trwała dwa dni. Zawodny stały na bardzo wysokim poziomie i na własnej skórze przekonały się o tym nasze Żaki, które zajęły ostatecznie 11 miejsce w turnieju.

Była to świetna dwudniowa impreza. Po pierwszym dniu zmagań na Hali Miejskiej w Olecku piłkarze Vęgorii udali się do hotelu na zasłużony odpoczynek. Nasi zawodnicy pojechali do Olecka w towarzystwie swoich rodziców i trenera. Grupa zintegrowała się ze sobą i liczymy na owocną współpracę w przyszłości. Przed Żakami Vęgorii kolejne turnieje, a najbliższy już w sobotę lub niedzielę. Dokładne informacje Związek pod w czwartek 6 grudnia.

Najważniejsza była dobra zabawa i to że wszyscy zawodnicy zagrali w tym turnieju. Zabrałem 13 zawodników z myślą o ograniu ich na dużej imprezie. Mamy przed sobą dużo pracy. Wiem na co muszę zwrócić uwagę podczas treningów – podkreśla Marek Duda, trener Żaków.

W imieniu swoim i zarządu klubu CWKS Vęgoria dziękuję bardzo dla rodziców oraz trenera za pomoc w organizacji wyjazdu do Olecka. Myślę że to nie jest nasz ostatni wyjazd !!

 

Orliki

Działo się na hali miejskiej w Węgorzewie. Drużyna Łukasza Ćwieka rozegrała w niedzielę 2 grudnia turniej ligowy organizowany przez WMZPN. Były to już ćwierćfinały tych rozgrywek. Młodzi Węgorzewianie nie dali najmniejszych szans swoim rywalom i wygrali turniej zapewniając sobie awans do kolejnej rundy. Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej niebawem poinformuję gdzie i kiedy rozegramy kolejny turniej. Czy ktoś zdoła powstrzymać rozpędzoną Węgorzewską Lokomotywę Orlików ?? Przekonamy się niebawem !

W turnieju udział wzięło pięć drużyn. Vęgoria Węgorzewo jako gospodarz turnieju, Rona 03 Ełk, Soccer Kętrzyn oraz dwie drużyny z Mazurii Giżycko. 

Dziękujemy wszystkim kibicom za wspaniały doping. Wielkie brawa dla rodziców za pomoc w organizacji poczęstunku dla zawodników i trenerów !!

Wyniki turnieju : 

Mazuria I – Vegoria 1:2

Mazuria II – Rona 03 Ełk 0:1
 
Mazuria I – Soccer Kętrzyn 2:0

Vęgoria – Mazuria II 8:0

Rona 03 Ełk – Sooccer Kętrzyn 3:0

Mazuria I – Mazuria II 4:0

Vegoria – Soccre Kętrzyn 5:3

Mazuria I – Rona 03 Ełk 2:1

Mazuria II – Soccer Ketrzyn 0:3

Vęgoria – Rona 03 Ełk 3:0

 

Klasyfikacja:

I miejsce Vęgoria

II miejsce Mazuria I

III miejsce Rona 03 Ełk 

IV Soccer Kętrzyn

V Mazuria II

 

//haszqov