3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Żaki kończą przygodę z ligą halową w pierwszym turnieju !!

Drużyny Żaków CWKS Vęgorii zakończyły udział w zimowej lidze halowej organizowanej przez Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej !!

W sobotę listopada  2018 na hali Miejskiej w Węgorzewie odbył się pierwszy turniej Żaków. Była to eliminacja do kolejnej rundy rozgrywek. W turnieju wzięło udział 5 zespołów z czego awans do następnego turnieju uzyskały 3 najlepsze.

Do Węgorzewa przyjechały drużyny Mazurii Giżycko, UKS Mini Soccer Mrągowo, Granica Kętrzyn. Stawkę 5 drużyn uzupełniły dwie ekipy CWKS Vęgorii, które okazały się bardzo gościnne dla swoich rywali zajmując 4 i 5 miejsce co wyeliminowało Vęgorię z dalszych gier. Nasze Żaki skupiają się teraz na treningach i grze w turniejach towarzyskich. Pierwszy taki turniej zostanie rozegrany na początku grudnia w Olecku.

Drużyny Mazurii Giżycko i Mini Soccer Mrągowo zdobyły po 10 punktów i o zajęciu pierwszego miejsca zdecydował bilans bramkowy. Jako trzecia uplasowała się Granica Kętrzyn i właśnie te trzy zespoły zagrają w kolejnej rundzie halowych turniejów organizowanych przez Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Wyniki turnieju w Węgorzewie 

Vęgoria I – Vęgoria II 2-3

Granica – Mazuria 0-1

Vęgoria I – Mini Soccer 0-7

Vęgoria II – Granica 0-5

Mazuria – Mini Soccer 1-1

Vęgoria I – Granica 0-3

Vęgoria II –  Mini Soccer 0-6

Vęgoria I – Mazuria 0-7

Granica – Mini Soccer 0-2

Vęgoria I – Mazuria 0-1

 

Tabela końcowa:

  1. Mini Soccer Mrągowo
  2. Mazuria Gizyko
  3. Granica Kętrzyn
  4. Vęgoria II
  5. Vęgoria I

 

Awans do kolejnego turnieju zapewniły sobie Mini Soccer Mrągowo, Mazuria Giżycko i Granica Kętrzyn.

W imieniu swoim i zarządu CWKS Vęgorii bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i pomoc w organizacji turnieju. W szczególności wielkie podziękowania należą się dla mam naszych zawodników które zorganizowały cały poczęstunek dla zawodników i trenerów !! Dziękujemy !!!

 

 

// haszqov