4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Ostatnia kolejka zgodnie z planem !! Na hali zagrają Żaki !!

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej nie odwołał ostatniej kolejki V Ligi. Seniorzy Vęgorii zagrają w Wydminach z Mazurem.

 

Seniorzy

Zaplanowana na 24 listopada 17 kolejka Ligi Okręgowej zostanie rozegrana zgodnie z planem. Przypomnijmy że jest to już runda rewanżowa. WMZPN zaplanował rozegranie dwóch kolejek rundy rewanżowej jeszcze w listopadzie przez obawy co do stanu boisk na wiosnę 2019. Tak wiec seniorzy CWKS Vęgorii będą mieli szansę na  zrewanżowanie się za porażkę dla Mazura Wydminy 1-2 z meczu 2 kolejki.

Ostatnio drużyna seniorów Vęgorii przechodzi ciężki okres. Trzy porażki w ostatnich 3 kolejkach sprawiły że Vęgoria spadła na 8 miejsce w tabeli. Tak słabą postawę drużyny możemy tłumaczyć brakami kadrowymi. Kontuzje i wyjazdy służbowe zawodników wyeliminowały kilku podstawowych graczy co przełożyło się na wyniki. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 Vęgoria zagra na wyjeździe z Mazurem Wydminy i w przypadku wygranej możemy awansować o 2 pozycje. Warto dodać że trenerem Mazura jest dobrze znany kibicom w Węgorzewie Antoni Lenar, wieloletni trener Trójkolorowych w III i IV lidze.

Początek meczu w Wydminach o 13:00. Jeżeli pozwolą na to warunki techniczne to przeprowadzimy transmisję na żywo z tego spotkania za pomocą serwisu YOUTUBE. Dokładne informacje będą dostępne na naszym Facebooku w dniu meczu.

 

Żaki

Również w sobotę 24 listopada o godzinie 10:00 na Hali OSIR w Węgorzewie zostanie rozegrany turniej ligowy Żaków. W turnieju udział weźmie 6 zespołów z naszego regionu. Awans do kolejnego turnieju uzyskają 4 najlepsze ekipy. Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej wprowadził zasadę rozgrywania halowych turniejów ligowych dla Żaków, Orlików i Młodzików. 

Młodziki CWKS Vęgorii zostały wyeliminowane w pierwszym turnieju rozegranym 18 listopada w Mrągowie. Drużyna Orlików awansowała do kolejnej rundy.

 

Wyniki turniejów Żaków, Orlików i Młodzików dostępne są na stronach wmzpn.pl

Zapraszamy na halę OSIR żeby dopingować naszą drużynę !!! START o 10:00 !!

 

//haszqov