3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Ostatnie mecze młodzieżowców ! Seniorzy jeszcze pograją !

Zbliżają się ostatnie mecze naszych drużyn młodzieżowych. Drużyna Juniorów walczy o awans do Ligi Makroregionalnej i potrzebować będzie zwycięstwa w najbliższą sobotę. Seniorzy grają w Górowie Iławeckim.

 

Młodziki

Drużyna prowadzona przez Jarka Petiuka zakończyła już zmagania ligowe. W ubiegły piątek Młodziki przegrały w Giżycku z Mamrami 4-2 i ostatecznie zajmują drugie miejsce w tabeli II Ligi Młodzików z dorobkiem 18 punktów i bilansem bramek 35:16. Od poniedziałku drużyna zaczyna treningi na hali i będzie przygotowywała się do turniejów halowych rozgrywanych w naszym regionie. 

 

Trampkarze

Prawdziwy horror zafundowali kibicom i trenerowi Piotrowi Kozłowskiego ( w zastępstwie za Daniela Maliszewskiego ) nasi Trampkarze. W sobotę 20 października Vęgoria mierzyła się na wyjeździe z Granicą Kętrzyn i wygrała to spotkanie 3-4. Do przerwy utrzymał się wynik 3-1 dla Granicy, ale ostatnie 7 minut to popis świetnej gry CWKS Vęorii. Dwie bramki Maćka Kodeńca i jedna Patryka Galiniewskiego dała Vęgorii 3 punkty, które zapewniły nam pierwsze miejsce w tabeli II Ligi Trampkarzy,  a za razem awans do I Ligi.

Przed młodymi zawodnikami Vęgorii jeszcze jeden mecz. W najbliższą sobotę o 13:00 na Stadionie Miejskim w Węgorzewie zagramy z drugim w tabeli Wilczkiem Wilkowo.

 

Juniorzy 

Prawdziwe zderzenie ze ścianą przeżyli nasi Juniorzy. Drużyna Andrzeja Kumora w niedzielę 21.10. 2018 zagrała mecz wyjazdowy z liderem I Ligi Juniorów Mazurem Ełk i przegrała to spotkanie 5-0. Ełczanie nie pozwolili na wiele naszym piłkarzom, szybko przerywali nasze akcje i skupili się na grze pozycyjnej i skutecznie kończyli swoje ataki.

W sobotę 27 października nasi Juniorzy grają mecz o wszystko z Mamrami Giżycko. Vęgoria musi wygrać to spotkanie jeżeli myśli o grze w barażach dających awans do Ligi Makroregionalnej. Mecz z Mamrami już w sobotę o godzinie 11:00 przy T13 w Węgorzewie !!

 

Seniorzy 

Seniorzy przegrali drugi mecz z rzędu. Tym razem lepsze okazały się Śniardwy Orzysz, które wygrały w Węgorzewie 1-2 strzelając zwycięską bramkę w końcówce spotkania. Mimo tej porażki CWKS Vęgoria zachowała 6 miejsce w ligowej tabeli. Jedyną bramkę dla Vęgorii strzelił Damian Awtuch.

W niedzielę 28 października Trójkolorowi rozegrają wyjazdowy mecz 13 kolejki V ligi z Cresovią Górowo Iławeckie. Będzie to dla nas bardzo ważne spotkanie ponieważ Cresovia jest tuż za nami w ligowej tabeli ze stratą 1 punktu. Początek meczu w Górowie o 14:00.

 

 

Tabele, terminarze i wyniki dostępne są na stronach WMZPN

Rozgrywki