3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Piłkarski weekend 19-21.10.2018 !! Zapraszamy !

Drużyny młodzieżowe na Warmii i Mazurach mają do rozegrania jeszcze tylko 2 kolejki w rundzie jesiennej. Seniorzy mają w planie jeszcze 6 kolejek. W najbliższy weekend czekają nas 3 mecze wyjazdowe i jedno spotkanie przy T13 w Węgorzewie.

 

Młodziki

Drużyna Młodzików w ostatniej kolejce II Ligi pewnie wygrała na Turystycznej z Kowalakiem Kowale Oleckie 6-1. Na chwilę obecną podopieczni Jarka Petiuka plasują się na 2 miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów. 

W piątek 19 października o godzinie 16:25 zmierzą się na wyjeździe z Mamrami Giżycko. Mecz w Giżycku będzie ostatnim dla naszych Młodzików w tej rundzie. Liczymy na kolejne 3 punkty i awans na pozycję lidera w swojej grupie.

 

Trampkarze

DEMOLKA !! Jednym słowem można opisać to co się stało w niedzielę przy T13. Drużyna Trampkarzy nie dała najmniejszych szans dla gości z Korsz. Mecz zakończył się zwycięstwem Vęgorii 15-1. Dzięki 3 punktom Vęgoria umacnia się na pozycji lidera mając 22 punkty.

Kolejne spotkanie młodzi Węgorzewianie rozegrają w Kętrzynie z tamtejszą Granicą. Mecz zaplanowano na sobotę 20 października. Początek o 11.00.

 

Juniorzy

Juniorzy wygrali 6 mecz z rzędu. W niedzielę pewnie pokonali przy T13 Znicz Biała Piska 6-2 i zajmują 3 miejsce w tabeli I Ligi Juniorów z dorobkiem 18 punktów.

W najbliższą niedzielę 21 października o godzinie 15:00 Juniorzy zagrają w Ełku z Mazurem, który jest liderem rozgrywek. Ełczanie wygrali wszystkie mecze na jesienie zdobywając 72 bramki, a stracili tylko 2. Przed Vęgorią bardzo trudne zadanie !! 

 

Seniorzy

Trójkolorowi niestety przegrali mecz 11 kolejki ligi Okręgowej z Polonią Lidzbark Warmiński 5-2. Mecz odbył się w Piątek 12 października o 19:00 na pięknym obiekcie w Lidzbarku. Polonia szybko wyszła na prowadzenie bo już w 2 minucie, ale nasi zawodnicy nie załamali się i już w 6 minucie Adam Kun wyrównał wynik spotkania. Kolejne minuty należały do Vęgorii, brakowało szczęścia i skuteczności. Polonia przebudziła się około 30 minuty i strzeliła nam dwie bramki. Do przerwy było 3-1. W drugiej połowie gra wyglądała podobnie. Daniel Maliszewski strzelił bramkę z karnego na 4-2, a w samej końcówce bo błędzie obrony Vęgorii gospodarze ustalili wynik a 5-2.

Seniorzy w sobotę 20 października o 15:00 zagrają w Węgorzewie na Stadionie miejskim ze Śniardwami Orzysz, które obecnie zajmują 4 miejsce. 

 

 

Wyniki, tabele terminarze :

Rozgrywki

 

//haszqov