4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Piłkarski WEEKEND !!! Sprawdź kto, gdzie i z kim !!

Pogoda w październiku rozpieszcza piłkarzy na Warmii i Mazurach. W najbliższy weekend meteorolodzy zapowiadają 20 stopni i piękne słońce. Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zebrać komplet punktów!!

 

Młodziki

Podopieczni Jarosława Petiuka tydzień temu wygrali bardzo trudny mecz w Wydminach 3-4 i po sześciu rozegranych kolejkach i dorobkiem 15 punktów zajmują 2 miejsce w swojej lidze. Przed Vęgorią są tylko Mamry Giżycko z 15 punktami i jednym zaległym meczem.

Już w piątek 12 października o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Węgorzewie Młodziki Vęgorii zmierzą się z trzecim w tabeli Kowalakiem Kowale Oleckie.

 

Trampkarze 

Drużyna Daniela Maliszewskiego idzie jak burza przez rozgrywki II Ligi Trampakrz. W ostatnim meczu rozegranym 7 października Trójkolorowi rozgromili na wyjeździe 2-9 Łynę Sępopol i na chwilę obecną po 7 kolejkach zajmują 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów i bilansem bramek 50:9.

W najbliższą niedzielę Vęgoria podejmować będzie MKS Korsze. Mecz rozpoczyna się o godzinie 13:00 przy T13 w Węgorzewie. Zapraszamy !!

 

Juniorzy

Juniorzy Vęgorii również nie zwalniają tempa. W ostatnią sobotę drużyna Andrzeja Kumora grała w Bartoszycach z tamtejszą Victorią i wygrła to spotkanie 1-2. Dzięki tym trzem punktom Vęgoria umocniła się na 4 miejscu w tabeli Ligi Juniorów WMZPN. Do lidera Mazura Ełk tracimy tylko 3 punkty.

Nasi Juniorzy 14 października o godzinie 11:00 rozegrają mecz 7 kolejki ze Zniczem Biała Piska, który jest aktualnie na 7 miejscu.

 

Seniorzy

Seniorzy Vęgorii złapali lekką zadyszkę. Po dwóch świetnych meczach i 6 punktach w starciach z Łyną i Omulewią do Węgorzewa przyjechali Błękitni Pasym. Spadkowicz z IV ligi zdołał spowolnić rozpędzoną Węgorzewską Lokomotywę i mecz zakończył się wynikiem 1-1. Bramkę dla Vęgorii strzelił Daniel Maliszewski z rzutu karnego. Po 10 kolejkch nasi seniorzy zajmują 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów.

Mecz 11 kolejki Ligi Okręgowej CWKS Vęgoria rozegra z Polonią Lidzbark Warmiński. Polonia jest liderem i będzie to bardzo trudny mecz, ale Trójkolorowi na pewno będą walczyć o komplet punktów. Początek tego spotkania w piątek 12 października o godzinie 19:00. Zawody będą rozgrywane przy oświetleniu jupiterów na Stadionie w Lidzbarku.

 

Wyniki, terminarze, tabele dostępne są na stronach wmzpn.pl

Rozgrywki

 

//haszqov