3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Seniorzy jadą do Wielbarka. Młodzież gra przy T13 !!

Przed nami kolejny piłkarski weekend w Węgorzewie. W piątek i sobotę na Stadionie Miejskim w Węgorzewie zostaną rozegrane 3 mecze. 

 

Młodziki

Drużyna Młodzików po dwutygodniowej przerwie wracają do gry. Już w piątek 28 września o godzinie 17:00 na Stadionie w Węgorzewie drużyna Jarka Petiuka zagra ze Startem Kruklanki. Dodam że trenerem drużyny z Kruklanek jest Pan Jacenty Makaus, który kiedyś prowadził drużyną seniorów Vęgorii. 

Vęgoria po 4 kolejkach zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Start Kruklanki przegrał wszystkie 4 mecze i zamyka tabelę II Ligi Młodzików.

 

Trampkarze

CWKS Vęgoria Węgorzewo czyli lider II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy ( Grupa 8 ) rozegra w sobotę 29 września mecz z Orlętami Reszel. Będzie to mecz rewanżowy w Lidze Trampkarzy, pierwsze spotkanie rozgrywane w Reszlu wygrała Vęgoria 1-7 !!

Podopieczni Daniela Maliszewskiego pewnie zmierzają po zwycięstwo w Lidze. Po 5 kolejkach prowadzą w tabeli z 13 punktami. Spotkanie z Orlętami Reszel rozpoczyna się w sobotę o 13:00 na Stadionie przy T13 !

 

Juniorzy

Andrzej Kumor i jego Juniorzy w ramach 5 kolejki I Ligi Juniorów zagrają w Węgorzewie z MKSem Korsze. Drużyna z Korsz z zerowym dorobkiem punktowym zamyka tabelę, natomiast Vęgoria z 9 oczkami jest na 4 pozycji.

Mecz pomiędzy tymi drużynami już w sobotę 29 września o godzinie 10:30.

 

Seniorzy

Trójkolorowi zagrają w Wielbarku z Omulewią. Będzie to mecz 9 kolejki Ligi Okręgowej WMZPN. Nasi przeciwnicy w tym sezonie nie wygrali jeszcze ani jednego meczu, remisując 4  i z dorobkiem 4 punktów zajmują ostatnią pozycję w tabeli.

Mecz Omulew Wielbark – Vęgoria Węgorzewo w sobotę 29 o godzinie 16:00.

 

Tabele, terminarze, wyniki dostępne są na stronach WMZPN

Rozgrywki

 

Młodzik — II Liga Wojewódzka Młodzików Grupa 3

Trampkarz — II Liga Wojewódzka Trampkarzy Grupa 8

Junior — I Liga Wojewódzka Juniorów Grupa 1

Senior — Liga Okręgowa Grupa 1