3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Zapowiedź weekendu 21-24 września !!

Zbliża się kolejny weekend co oznacza że piłkarze CWKS Vęgorii rozegrają kolejne mecze w swoich ligach. Sprawdź kto i gdzie zagra w najbliższych dniach !!

 

Młodziki

Drużyna Młodzików tym razem nie rozegra żadnego meczu ligowego. W II lidze Młodzików występuje nieparzysta liczba drużyna co oznacza że każda ekipa musi zaliczyć tak zwaną pauzę. Podopieczni Jarosława Petiuka rozegrają w piątek wewnętrzny turniej kontrolny.

 

Trampkarze

Drużyna Trampkarzy pod wodzą Daniela Maliszewskiego w sobotę 22 września jedzie do Wilkowa gdzie zmierzy się z tamtejszym Wilczkiem. Będzie to 5 kolejka rozgrywek II Ligi Trampkarzy. Vęgoria z kompletem punktów dumnie zasiada na czele tabeli. Początek spotkania Wilczek – Vęgoria o godzinie 11:00 na boisku w Łozdojach.

 

Juniorzy

Nasi juniorzy po bardzo dobrym meczu przed tygodniem z Mrągowią Mrągowo i zwycięstwie 3-0 tym razem wybierają się do Reszla ma mecz 4-tej kolejki ligi Juniorów. Węgorzewianie po 3 meczach mają na koncie 6 punktów i zajmują 6 miejsce w tabeli.

Mecz Orląt Reszel z Vęgorią rozpoczyna się o godzinie 11:00 w sobotę 22 września.

 

Seniorzy

Trójkolorowi będą za wszelką cenę zmazać plamę na honorze po bolesnej porażce 3-0 z Pojezierzem Prostki. Okazję ku temu nasi seniorzy będą mieli już w sobotę 22 września o 16:00. Przeciwnikiem Vęgorii w 8 kolejce będzie Łyna Sępopol. CWKS Vęgoria po 7 kolejkach z dorobkiem 10 punktów zajmuje 8 miejsce w tabeli.

Zapraszamy na Stadion Miejski w Węgorzewie !!

 

Żaki i Orliki

Zmagania ligowe rozpoczęli także najmłodsi. Grupy Żaków i Orlików biorą udział w serii turniejów. Więcej informacji na ten temat na stronach wmzpn.pl

Żaki — F1 Żak Grupa 26

 

Rozgrywki

 

//haszqov