3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Podzielone równo !! Po weekendzie 7-10 września !

Jak mawia stare piłkarskie porzekadło — Podzieli równo….  !! Za nami kolejne piłkarskie zmagania na boiskach Warmii i Mazur ! Drużyny Vęgorii nie dały szans swoim rywalom i zgodnie wygrały swoje spotkania !

 

Młodziki

Wszystko poszło zgodnie z planem — Tak w skrócie można opisać występ naszych Młodzików w meczu 3 kolejki II Ligi Młodzików. Vęgoria zagrała z Kowalakiem Kowale Oleckie i wygrała ten mecz 3-1, a bramki dla CWKS strzelali Bartek Stec, Maciek Krawczyk i Oliwier Siwek. Vęgoria z kompletem 9 punktów prowadzi w tabeli ligowej z bilansem bramek 12-1.

W drużynie Vęgorii zagrali :

Wojtek Jankoić, Oliwie Siwek, Adrian Łoziak, Maciek Dyla, Łukasz Matkiewicz, Maciek Krawczyk, Bartek Stec, Wiktor Pietrasz, Tomek Walaszczyk

 

Trampkarze

Trampkarze Vęgorii również nie zawiedli swoich kibiców. Pod nieobecność trenera Daniela Maliszewskiego  ( odbywa kurs trenerski ) drużyna Vęgorii pod wodzą Sebastiana Ossowskiego pokonała na wyjeździe MKS Korsze 7-1 !! Na chwilę obecną po 3 po kolejkach Vęgoria prowadzi w tabeli II Ligi Wojewódzkiej z kompletem 9 punktów i rewelacyjnym bilansem bramek 28-3 !!

Trójkolorowi wystąpili w składzie :

Kajtek Mickiewicz, Galiniewski Patryk, Gaiński Damian, Kukułka Łukasz, Kodeniec Maciej, Narewski Kacper, Bartek Stec, Herbaczewski Wiktor, Dowejko Kacper, Paszkiewicz Kuba, Mnich Mateusz. Na zmiany wchodzili Mateusz Kukułka i Paweł Bielaszka.

Bramki strzelali : Narewski x 2, Dowejko x 2, Kodeniec, Bielaszka i Mnich po 1 trafieniu.

 

Seniorzy

To był mecz prawie idealny !! Tak można w skrócie skomentować sobotni występ Dumy Węgorzewa w starciu z LUKS Wilczek Wilkowo. Vęgoria rozgromiła przy T13 w Węgorzewie drużynę z Wilkowa aż 6-2 ! Bardzo dobre zawodny rozegrał Daniel Maliszewski, który strzelił w tym meczu 3 bramki. Vęgoria wyszła na prowadzenie już w pierwszej minucie po strzale Patryka Depta z około 30 metrów, kilka minut później na 2-0 podwyższył Daniel Maliszewski. Bramkę na 3-0 po akcji całego zespołu strzelił Rafał Raiński w 35 minucie spotkania, a chwilę później Daniel Maliszewski strzela na 4-0. Goście tuż przed końcem pierwszej połowy strzelili nam bramkę na 4-1. Kilka minut po zmianie stron Malinka zdobywa bramkę na 5-1, a w kolejnej akcji Damian Awtuch strzela szóstkę bramkę dla Trójkolorowych !! Pod koniec meczu Wilczek strzelił drugą bramkę, ale to było wszystko na co było tego dnia stać zawodników spod Kętrzyna.

Trener Sopyła nie krył zadowolenia po tym meczu. Chwalił cały zespół za świetną grę i zaangażowanie. 

Po 6 kolejkach CWKS Vęgoria zajmuje 8 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów i bilansem bramek 13-11. 

 

Vęgoria zagrała w składzie:

Kacper Oszako, Krzysztof Mazura, Igor Jurczak, Patryk Potyra, Jarek Petiuk, Patryk Depta, Damian Kielczyk, Szymon Krupa, Rafał Rainski, Damian Awtuch i Daniel Maliszewski

Bramki:

Daniel Maliszewski x 3, Rafał Raiński, Patryk Depta i Damian Awtuch po 1 trafieniu.

 

Juniorzy

Popis świetnej gry dali nasi Juniorzy, który pokonali Wilczka Wilkowo 7-3 na boisku w Łozdojach ( boisko Wilczka ). Podopieczni Andrzeja Kumor całkowicie zdominowali rywali strzelając im szybko 2 bramki. Kolejne momenty to pełna kontrola spotkania i kolejne bramki naszych zawodników. Trener Kumor po meczu chwalił swoich zawodników za walkę i nie odpuszczanie nawet przy wysokim prowadzeniu. 

Skład Vęgorii:

Kuba Jurczak, Niko Sawicz, Kacper Kramek, Daniel Jurkiewicz, Piotr Fal, Mateusz Bodnar, Mariusz Predko, Adam Kun, Krystian Denes, Damian Bilbin, Kuba Fedusio. W drugiej połowie na placu pojawił się Krystian Radzewicz za Krystiana Denesa, Jan Puchalski za Bodnara a Antek Gnas zmienił Mariusza Predko.

Bramki :

Damian Bilbin x 3, Kuba Fedusio x 3 i jedną bramkę strzelił Niko Sawicz.

 

Była to druga kolejka rozgrywek I ligi Juniorów. Vęgoria z 3 punktami na konacie zajmuje  7 miejsce.

 

 

Tabele oraz wyniki innych spotkań dostępne się na stronach Warmińsko Mazurskiego Związku Piłki Nożnej

Rozgrywki

 

 

// haszqov