4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Zapowiedź weekednu !! 7-10 września 2018 !!

Kurz jeszcze nie opadł, a zawodnicy CWKS Vęgorii rozpoczynają kolejne zmagania na boiskach w naszym regionie. Sprawdź kto i gdzie zagra w ten weekend !!

 

Młodziki

Podopieczni Jarosława Petiuka dumnie przewodzą w tabeli II Ligi Młodzików z kompletem 6 punktów. W najbliższy piątek 7 września nasi chłopcy jadą do Kowal Oleckich gdzie zagrają mecz 3-ciej kolejki z tamtejszym SKFIR Kowalak. Mecz zaplanowany jest na godzinę 16:00. Wyjazd do Kowal o godzinie 14.20.

 

Seniorzy

Nasi seniorzy po bardzo dobrym meczu z LKS Różnowo tym razem w 6 kolejce Ligi Okręgowej zagrają na własnym boisku z Wilczkiem Wilkowo. Trójkolorowi obecnie zajmują 9 miejsce w tabeli z 7 punktami, a Wilczek ma 9 punktów i wyprzedza nas o dwie pozycje. Będzie to dla nas bardzo ważne spotkanie i będziemy walczyli o 3 punkty — zapowiada Trener Piotr Sopyła. Początek tego spotkania o godzinie 16:00 w sobotę 8 września !! 

 

Trampkarze

Drużyna prowadzona przez Daniela Maliszewskiego również zajmuję pierwsze miejsce w II Lidze Trampkarzy. Po ostatnim zwycięstwie 18-0 z Łyną Sępopol zagramy na wyjeździe z MKS Korsze. Mecz ten odbędzie się w niedzielę 9 września o godzinie 11:00.

 

Juniorzy

Również w niedzielę 9 września tyle że o 15:00 zagrają nasi Juniorzy. Podopieczni Andrzeja Kumor po porażce w pierwszej kolejce z Granicą Kętrzyn będą za wszelką cenę chcieli wywieźć 3 punkty z Wilkowa. 

 

Orliki

Jak wrzesień to i zaczynają się rozgrywki dziecięce. Drużyna Orlików CWKS Vęgorii w niedzielę 9 września jadą na pierwszy turniej do Giżycka. Godzina na chwilę obecną nie znan.

 

Żaki

Żaczki CWKS Vęgorii zamykają Piłkarski Weekend nad Węgorapą ! Podopieczni Marka Dudy 10 września w poniedziałek o godzinie 15:45 wyruszają do Kętrzyna na pierwszy turniej ligowy. Początek turnieju o 17:00.

 

 

Będzie się działo !! Trzymamy kciuki za nasze drużyny i życzymy powodzenia !!! 

Widzimy się na boiskach !

 

 

//haszqov