3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Co za nami ?? Piłkarski Weekend !!

Przed nami kolejne zmagania naszych drużyn na boiskach Warmii i Mazur. Seniorzy po zwycięstwie z Victorią Bartoszyce wybierają się na arcyważne spotkanie do Rożnowa. Juniorzy zaczynają zmagania w 1 Lidze Wojewódzkiej  !!

Po weekendzie !

Mieniony weekend był udano dla zawodników CWKS Vęorii. W piątek 24 sierpnia drużyna Młodzików prowadzone przez trenera Jarosława Petiuka na inaugurację rozgrywek II Ligi Młodzików pewnie pokonali w Kruklankach tamtejszy Start aż 0-7 !!

W sobotę przy T13 w Węgorzewie seniorzy Vęgorii zgarnęli komplet punktów w spotkaniu z Victorią Bartoszyce wygrywając 2-1 !! Bramki dla Vęgorii zdobyli Daniel Maliszewski, który wykorzystał rzut karny wypracowany przez Igora Jurczaka, a bramkę decydującą o zwycięstwie strzelił Krzysztof Mazuro. Asystę przy tej bramce zanotował Daniel Maliszewski.

Drużyna Trampkarzy wybrała się w niedzielne przedpołudnie do Reszla. Podopieczni Daniela Maliszewskiego wygrali to spotkanie 2-3.

 

ZAPOWIEDŹ WEEKENDU !!

 

Zbliża się kolejny weekend, a za razem kolejne mecze naszych drużyn. Do rywalizacji jako pierwsza przystąpi ekipa Młodzików. W piątek 31 sierpnia na Stadionie Miejskim w Węgorzewie o godzinie 17:30 Vęgoria podejmować będzie Mazura Wydminy. 

Trampkarze swoje drugie spotkanie ligowe rozegrają w Węgorzewie przy T13 w sobotę 1 września o godzinie 11:00. Rywalem drużyny Trójkolorowych będzie Łyna Sępopol. 

Tego samego dnia zostanie rozegrany mecz 5 kolejki o Mistrzostwo Ligi Okręgowej seniorów. Nasza drużyna tym razem wybiera się do Różnowa. Po zeszło tygodniowym zwycięstwie nad Victorią Bartoszyce jesteśmy pełni optymizmu przed tym spotkaniem. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na boisku w Różnowie.

Do gry wkraczają także Juniorzy. Podopieczni Andrzeja Kumora w tym roku będą występowali w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Grupa 1. W niedzielę 2 września Vęgoria zagra w Kętrzynie z Granicą. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 

 

Będzie się działo !! Mamy już 4 drużyny w grze. Na początku wrześnie do rozgrywek ligowych przystąpią drużyny Żaczków i Orlików.

Aktualnie tabele oraz terminarze dostępne są na stronach Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej :

Rozgrywki

// haszqov