4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

II Gala MMA Fight for Victory Węgorzewo za nami !!!

Gala MMA Fight For Victory Węgorzewo odbyła się w sobotę na hali miejskiej w Węgorzewie. Publiczność obejrzała 8 walk w tym jedną o pas Mistrza Polski.


Do Węgorzewa zawitali zawodnicy z całej polski. Na ringu pojawiali się reprezentanci klubów z Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna, Ełku, Pułtuska, Gołdapi, Rudy Śląskiej oraz Winnicy. Osiem walk odbyło się w formułach kick boxing, K-1, MMA oraz boks.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Węgorzewianie. Jako pierwszy na ringu pojawił się Marcin Jancewicz i pokonał na punkty Pawła Teklińskiego 2:1. Wiktoria Banasiewicz pewnie pokonała swoją rywalkę z Giżycka 3:0 w formule kick-boxing light contact junior, a Darek Bieńkowski pokonał 2:1 Kubę Smokowskiego w K-1.  Dwaj pozostali nasi zawodnicy zeszli z ringu pokonani, ale trener Andrzej Wysocki podziękował im za walkę do końca.

Nad przebiegiem walk czuwali międzynarodowi sędziowie WKL Grzegorz Szafran i Bogumił Szymczak, a także sędziowie WKL Sebastian Wiszniewski, Maciej Piszczek, Damian Szafran. Wszystkie walki odbyły się fair-play, zawodnicy nie zgłaszali żadnych kontuzji. Wszyscy byli zadowoleni z przyjazdu do Węgorzewa i zapowiedzieli ze chętnie wrócą do nas na kolejne imprezy tego typu.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Krzysztof Piwowarczyk, Burmistrz Węgorzewa; gen. dyw. Marek Sokołowski, dowódca 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej; płk. dypl. Jacek Wera, dowódca 11. Mazurskiego Pułku Artylerii w Węgorzewie.

W przerwach pomiędzy walkami mogliśmy obejrzeć pokaz młodych zawodników Krzysztofa Kuprewicza z Węgorzewskiego Klubu Karate Kyokushin oraz zespół taneczny Impuls (WCK).

Dziękujemy przedstawicielom naszych mediów lokalnych za profesjonalne relacjonowanie Gali w internecie. Mam tutaj na myśli Panią Annę Styrańczak z Biura Promocji Gminy Wegorzewo, Panią Monikę Kacprzak z Węgorzewskiego Tygodnia oraz  Pana Zbyszka Śmierzyńskiego z Węgorzewo TV.

Sponsorzy: InexBIOfaktorMadexHotel Ognisty Ptak***Sklep Sportowy Oleszkiewicz, Dziewuchy Dziewuchom.

Wielkie podziękowania dla organizatorów czyli klubu CWKS Vęgoria oraz współorganizatorów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Węgorzewie i 11 Mazurski Pułk Artylerii, bez których cała impreza na pewno by się nie odbyła.

Upominki dla zawodników, sędziów,obsługi merytorycznej walk, sponsorów i gości w ramach promocji ufundowali : Biuro Promocji Gminy Węgorzewo i Starosta Węgorzewski Pani Halina Faj, CWKS „Vęgoria” m.in.okolicznościowe kubki. Jesteśmy przekonani że otrzymane upominki i gadżety przekazane zawodnikom, sponsorom, sędziom, trenerom i gościom będą dobrze promowały nasz region.

 

 

Galeria zdjęć autorstwa Pani Ani Styrańczak

http://wegorzewo.pl/galeria/zdjecia/15527/fight_for_victory_wegorzewo_2018_ceremonia_wazenia

oraz 

http://wegorzewo.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/126978/fight_for_victory_wegorzewo_2018_napiecie_dynamika_emocje__zdjec

 

//Gmina Węgorzewo, haaszqov