4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Świąteczne granie w Węgorzewie !

Gwiazdy zawitały do Węgorzewa. W piątek 29 grudnia mieliśmy przyjemność oglądania na żywo byłych zawodników CWKS Vęgorii oraz tych obecnych. Jako goście przyjechała ekipa MKS Korsze. 


 

Turniej gwiazd poprzedził festyn dla wszystkich dzieciaków trenujących w Vęgorii. Festyn zorganizowali trenerzy naszego klubu wraz z pracownikami OSIRu w Węgorzewie. Przez ponad 2 godziny nasi młodzi adepci bawili się wspólnie na parkiecie hali miejskiej. Na koniec każdy z obecnych otrzymał pamiątkową piłkę z podpisami Dominika Kuna ( Pogoń Siedlce), Patryka Kuna (Arka Gdynia) oraz Arka Mroczkowskiego ( Huragan Morąg ).

Udało się zgromadzić około 100 dzieciaków, co jest bardzo budujące i organizatorzy zapowiedzieli ze w przyszłości będzie więcej takich imprez. Dopisała również publiczność, która zapełniła całą widownię naszej hali.

Kilka minut po 18 rozpoczął się turniej Gwiazd. W pierwszym meczu Vęgoria zagrała z Gwiazdami i przegrała 3-4. Bracia Kun do spółki z kolegami nie dali najmniejszych szans naszym seniorom. Drugie spotkanie do pojedynek Vęgorii z Korszami i podobnie jak kilka dni temu w Giżycku ( Turniej Łukasza Brozia ) Węgorzewianie minimalnie ulegli zespołowi Mariusza Niedziółki 0-1.

W ostatnim meczu Gwiazdy zagrały z Korszami. Mecz zakończył się wynikiem 2-2 i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne w których lepsi okazali się goście z Korsz.

Zarząd CWKS Vęgorii oraz trenerzy dziękują wszystkich za obecność podczas festynu oraz na Turnieju. Zapraszamy do wspólnej zabawy na kolejnych imprezach organizowanych przez Vęgorię i OSIR Węgorzewo.

 

Kończąc chcielibyśmy życzyć wszystkich Szczęśliwego Nowego Roku 2018 ! Wielu sukcesów i przede wszystkich zdrowia !

Ze sportowym pozdrowieniem 

Kamil Hałuszko – Vice prezes CWKS Vęgoria

 

Galeria zdjęć na naszym FB

https://www.facebook.com/pg/Vegoria/photos/?tab=album&album_id=2036836079674938