3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Ostatni raz przy T13 w tym roku !! Zapowiedź weekendu !

Już w najbliższą sobotę ostatni tej jesieni mecz przed własną publicznością rozegrają nasi seniorzy. Pozostałe drużyny zakończyły już rozgrywki.


 

Pierwotnie mieliśmy rozegrać dwa spotkania na Stadionie Miejskim w Węgorzewie, ale w ostatniej chwili mecz młodzików z Czarnymi Olecko został przełożony na rundę wiosenną. Tak więc w sobotę 3 listopada o godzinie 13:30 na płycie głównej naszego stadionu zobaczymy tylko seniorów. Trójkolorowi zagrają z Wilczkiem Wilkowo. Drużyna gości do tej pory zgromadziła 15 punktów i zajmuje 12 miejsce w tabeli. Vęgoria z dorobkiem 19 punktów jest szósta. Po ostatniej wpadce z Victorią Bartoszyce nasz drużyna będzie za wszelką cenę chciała zgarnąć komplet punktów i poprawić sytuację w tabeli. Przed nami jeszcze jedna kolejka wjazdowa z Łyną Sępopol oraz mecz z MKS Szczytno w ramach rundy wiosennej. Ten mecz zaplanowano na 18 listopada, ale biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne może się to spotkanie nie odbyć.

Vęgoria przystąpi do tego meczu osłabiona brakiem podstawowego bramkarza Kacpra Oszako, który ma kłopoty ze zdrowiem. Jego miejsce w bramce zajmie Tomek Flis, jak do tej pory drugi bramkarz CWKSu.

Relacja z tego spotkania na vegoria.pl oraz na naszym profilu FACEBOOK.

 

//haszqov