4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Zapowiedź weekednu !! Pomału kończymy granie.

Listopad tuż tuż wiec piłkarskie ligi pomału wyhamowują. Kto już kończy a kto jeszcze będzie grał przeczytacie poniżej. Zapraszamy za zapowiedź weekendu !

 


 

Drużyna młodzików prowadzona przez trenera Jarka Petiuka ma przed sobą jeszcze dwie kolejki. Już dziś 27.10.2017 młodzi węgorzewianie jadą do Pozezdrza, gdzie na boisku Orlik zagrają z pierwszą drużyna Mazurskiej Akademii Piłkarskiej Mirka Lubasa z Giżycka. Trener Lubas jest dobrze znany w Węgorzewie, ponieważ prowadził kiedyś seniorów Vęgorii. Natomiast Jarek Petiuk mówi nam wprost ze jedziemy walczyć o 3 punkty. Po ostatnim świetnym meczu z drugą drużyna Mazruii Giżycko, który wygraliśmy 5-2 jesteśmy nastawieni na walkę do końca. Ten mecz dziś o godzinie 16:00 w Pozezdrzu.

 

Sobota 28.10.2017 w Olecku o godzinie 11:00 zagrają nasi juniorzy. Będzie to ostatni mecz dla drużyny Andrzeja Kumora w rundzie jesiennej. Po ostatniej porażce z Mamrami Giżycko nasi juniorzy będą chcieli ugrać coś w Olecku. Drużyna Czarnych Olecko zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli ligowej z 5 punktami. Trener Kumor nie ukrywa ze jedziemy do Olecka po 3 punkty i godne pożegnanie się z tą rundą.

 

Natomiast seniorzy Vęgorii jadą w sobotę 28 -ego do Bartoszyc na mecz z Victorią. Po ostatnim wspaniałym zwycięstwie u siebie 4-0 z Mazurem Pisz złapaliśmy wiatr w żagle i trzeba by to wykorzystać. Punkty są potrzebne, tabela ligi Okręgowej jest bardzo spłaszczona i nie możemy sobie pozwalać na straty punktów z niżej notowanymi rywalami. Jedziemy do Bartoszyc w silnym składzie Nikt nie zgłasza kontuzji, poza Patrykiem Depta, który cały czas leczy kontuzję kolna której nabawił się w okresie przygotowawczym. Mecz z Victorią o godzinie 15:00 w sobotę 28 października na stadionie w Bartoszycach. O ile pozwolą na to warunki atmosferyczne to drużyna seniorów rozegra jeszcze 3 kolejki w listopadzie.

 

Trampkarze Daniela Maliszewskiego zagrają w niedzielę z Romintą Gołdap na wyjeździe. Młodzi węgorzewianie po ostatnim laniu jakie dostali od lidera Granicy Ketrzyn tym razem zagrają z drużyną która zamyka ligową tabelę. Warto by było pokazać się z jak najlepszej strony i wygrać to spotkanie, które kończy występy Trampkarzy w rundzie jesiennej. Vęgoria zajmuje 7 miejsce i z 7 punktami na koncie.

 

Jedni kończą drudzy jeszcze troszkę pograją. Trzymamy kciuki za nasze drużyny i życzymy powodzenia. Relacja z meczu seniorów będzie prowadzona na www.vegoria.pl. Wyniki wszystkich spotkań na naszym profilu FB oraz w artykule Po Weekendzie.

 

// haszqov