4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Po Weekendzie !! Sprawdźcie wyniki !

Komplet punktów w meczu seniorów i młodzików. Juniorska Twierdza T13 padła. Zapraszamy na Po Weeknedzie !

 


 

Przebudzili się ! Tymi słowami występ swoich podopiecznych skomentował Jarosław Petiuk. Drużyna młodzików Vęgorii wygrała pierwszy mecz w tej rundzie. Młodzi Węgorzewianie pewnie pokonali Mazurską Akademię Piłkarską Mazuria z Giżycka 5-2. Trener Pietuk mógł w tym meczu skorzystać w końcu ze wszystkich swoich zawodników i dało to oczekiwany efekt. Trzy bramki niezawodnego Maćka Kodeńca i dwie Olka Kozłowskiego dało nam komplet punktów.

 

Nie popisali się za to nasi trampkarze. Porażką aż 1-10 zakończył się mecz z liderem grupy Granicą Kętrzyn. Trener Maliszewski przyznał ze przeciwnik był o niebo lepszy i spodziewał się ciężkiej przeprawy. Granica wygrała jak dotąd wszystkie mecze z swojej grupie. Gratulujemy !

 

Twierdza T13 padła! Nasi juniorzy przed tą kolejką wygrali wszystkie mecze rozgrywane w Węgorzewie. Niestety tym razem musieli uznać wyższość gości z Giżycka. Vęgoria przegrała to spotkanie 1-4. Trener Kumor mówił nam po meczu ze Mamry Giżycko to najlepsza drużyna z jaką przyszło grać jego juniorom na jesieni. Byli lepsi i nie ma co się oszukiwać. Trzeba zakasać rękawy i trenować. 

 

Wisienką na torcie było spotkanie seniorów. Duma Węgorzewa rozgromiła przy T13 Mazura Pisz aż 4-0!! Bardzo dobry występ naszych zawodników i zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty dały nam komplet punktów. Więcej o tym meczu w artykule Piękny wynik i Piękna gra !!

 

Tak więc dwa zwycięstwa i dwie porażki naszych drużyn. Już za tydzień kolejna seria spotkań, dla jednych będą to już ostanie mecze o stawkę w tej rundzie, ale więcej kto i z kim zagra już w czwartek w Zapowiedzi Weekendu !!

 

 

// haszqov