4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Piłkarski Weekend w Węgorzewie !!

Przed nami seria spotkań piłkarskich na boiskach Stadionu Miejskiego w Węgorzewie. Pogoda ostatnio dopisuję więc stan murawy zarówno na głównym jak i bocznym boisku jest dobry. Kto i z kim będzie grał przeczytacie poniżej.


 

Tradycyjnie zaczynają młodziki. Drużyna Jarka Petiuka zagra w piątek 20 października o godzinie 16:15 z Mazurską Akademią Piłkarską MAZURIA Giżycko. Trener Petiuk nie ukrywa że liczy na komplet punktów. Kiedyś w końcu musimy się przełamać i zgarnąć 3 punkty. Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem 2-1 drużyny z Giżycka.

 

W sobotę czekają nas aż 3 mecze ! Jako pierwsi o godzinie 11:00 zagrają Trampkarze Daniela Maliszewskiego. Tym razem przeciwnikiem młodych węgorzewian będzie Granica Kętrzyn. Będzie to bardzo trudne spotkanie, biorąc pod uwagę ze Granica jest liderem w naszej grupie z 5 zwycięstwami i jednym remisem. 

 

Boczna płyta Stadionu Miejskiego w Węgorzewie to twierdza nie do zdobycie, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę rozgrywki Juniorów Młodszych. Drużyna trenera Andrzeja Kumora wygrała do tej pory wszystkie mecze rozgrywane na własnym stadionie. Tym razem zagrają z odwiecznym rywalem zza miedzy Mamrami Giżycko. Obydwie drużyny zgromadziły do tej pory po 13 punktów i będzie to bardzo ważne spotkanie. Trener Kumor nie ukrywa ze liczy na kolejne zwycięstwo swoich podopiecznych, którzy prezentują się najlepiej z pośród wszystkich drużyn Vęgorii w tym sezonie. Początek tego spotkania o 13:00 na stadionie przy T13. 

 

Na koniec pozostaje nam mecz seniorów. Trójkolorowi zagrają o godzinie 15:00 z Mazurem Pisz. Zajmujący 4 miejsce w tabeli z 18 punktami Mazur wyprzedza Vęgorię o 2 punkty. Węgorzewianie za wszelką ceną będą chcieli wygrać to spotkanie. Po ostatniej słabszej serii spotkań potrzebujemy punktów. Sytuacja w tabeli jest w miarę dobra, ale drużyny z dolnej części tabeli zdobywają punkty i robi się ciasno. Na chwilę obecną żaden z zawodników nie zgłasza urazów, wiec myślę że będę miał do dyspozycji całą kardę. Mówił nam dziś po treningu Trener Piotr Sopyła. 

 

Tak więc kolejne piłkarskie emocje w Węgorzewie !! Zapraszamy na stadion przy Turystycznej !! Wstęp na nasze mecze jest WOLNY !!