4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Pogoda nie rozpieszcza, ale grać trzeba !! Zapowiedź Weekendu !!

Mimo iż warunki atmosferyczne nie rozpieszczają zawodników Vęgorii to jednak mecz sam się nie zagra. Kto i gdzie będzie grał ?? Jak co tydzień zapraszamy na zapowiedź weekendu !!


 

Piątek 13-ego !! Tego dnia przyjdzie zagrać drużynie Młodzików w Ełku z Roną 03 Ełk I. Będzie to bardzo trudny mecz z uwagi na to ze jedziemy do lidera grupy. Będzie to drugie starcie tych drużyn, pierwsze zakończyło się porażką Vęgorii 2-16. Mecz z Roną rozpocznie się o godzinie 17:00.

 

W sobotę 14 października zagrają tylko Trampkarze Daniela Maliszewskiego. Młodzi węgorzewianie po ostatnim zwycięstwie w bardzo bojowych nastrojach pojadą do Pisza gdzie zagrają z Mazurem. Początek tego spotkania o godzinie 12:30 na stadionie miejskim w Piszu.

 

Juniorzy młodsi w niedzielę 15 października jadą do Białej Piskiej. Drużyna prowadzona przez Andrzeja Kumora po ostatnim pewnym zwycięstwie nad liderem Mazurem Pisz, nie wyobraża sobie starty punktów w Białej Piskiej. Jedziemy tam powalczyć o komplet punktów przekonuje nas trener Andrzej. Ten mecz zaczyna się o 14:00 w Białej Piskiej na stadionie miejskim.

 

Seniorzy CWKS Vęgorii tym razem jadą do stolicy Warmii i Mazur. Mogło by się wydawać ze zagramy ze Stomilem … ale niestety nie. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Warmii Olsztyn. Gospodarze tego spotkania obecnie zajmują 11 miejsce w tabeli i zgromadzili do tej pory 11 punktów, ale mają jeszcze jeden zaległy mecz z LKS Róznowo. Mecz na stadionie Warmii rozpocznie się o 15:00.

 

Kolejny ciekawie się zapowiadający weekend przed nami !! Liczymy na zdobycze punktowe i piękną grę !!

Do BOJU VĘGORIA !!!