3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Drużny Vęgorii mocne u siebie !! Po Weekendzie !!

Drużyny CWKS Vęgorii ze zmiennym szczęściem zaprezentowały się podczas ostatniego weekendu. Było o niebo lepiej niż tydzień temu. Zawodzą tylko Młodziki, ale jak mówią wielcy ludzi futbolu, wyniki przyjdą sam, trzeba tylko trenować. Zapraszam na PO WEEENDZIE !

 

 

Młodziki prowadzone przez trenera Jarka Petiuka nie mają szczęścia w tej rundzie. Tym razem przegrali z Roną 03 II Ełk 3-6 a prowadzili już 3-1. Po raz kolejny zabrakło koncentracji no i siły. Niestety grupa młodzików jest jedną z najmniej licznych grup w Vęgorii i czasami musimy grać takie mecze jak w piątek zaledwie 13 zawodnikami. Trener Petiuk był zadowolony z grup w pierwszej połowie, ale druga to już tragedia w wykonaniu Młodzików. Liczymy ze w następnym tygodniu zgarniemy w końcu 3 oczka. Po 6 rozegranych kolejkach Vęgoria zamyka ligową tabele z 2 punktami.

 

W sobotę o 11:00 swoje spotkanie ligowe rozegrali Juniorzy Młodsi. Do Węgorzewa zawitał lider tabeli czyli Mazur Pisz. Trener Kumor przeprowadził z drużyną ostrą rozmowę po ostatnim blamażu w Mikołajkach. W drużynie nastąpiło też kilka kluczowych zmian i dało to oczekiwany efekt. Vęgoria pewnie pokonała Mazura 3-0. Trener Vęgorii był tym razem wyraźnie zadowolony z postawy drużyny. Mówił że chłopaki w końcu zrobili to co było mówione w szatni. Tak więc cenne 3 punkty zostają w Węgorzewie. Juniorzy po 6 kolejkach zajmują 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów.

 

Tuż po 13:00 swoje spotkanie rozegrali Trampkarze. Drużyna Daniela Maliszewskiego podobnie jak Juniorzy zainkasowała cenne 3 punkty. Przeciwnikiem Trójkolorowych była drużyna Pojezierza Prostki. Vęgoria wygrała to spotkanie 3-1 i awansowała w ligowej tabeli na 6 miejsce gromadząc do tej pory 7 punktów. Trener był wyraźnie zadowolony po tym spotkaniu. Ostatnie pasmo niepowodzeń popsuło morale w drużynie, ale po sobotniej wygranej humory na pewno się poprawiły.

 

Seniorzy tym razem na remis. Ekipa Piotrka Sopyły zainkasowała 1 punkt w starciu z Cresovią Górowo Iławeckie. Po ostatnim blamażu w Bezledach liczyliśmy na 3 punkty, ale plaga kontuzji sprawiła ze Vęgoria przystąpiła do tego meczu w mocno osłabionym składzie. Skończyło się wynikiem 1-1. Vęgoria prowadziła w tym spotkaniu, ale chwilę po strzeleniu bramki goście wyrównali. Seniorzy po 10 kolejkach zgromadzili 16 punktów co daje nam 6 miejsce w ligowej tabeli.

Więcej o meczu w artykule:  https://vegoria.pl/2017/10/08/trudny-mecz-gks-cresovia-gorowo-cenny-remis/

 

Kolejny piłkarski weekend za nami. Było o niebo lepiej niż tydzień temu. Za tydzień wszystkie drużyny Vęgorii grają na wyjazdach, ale kto i gdzie w kolejnym artykule z serii Zapowiedź Weekendu już w czwartek !!

 

 

// haszqov