3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Przed nami kolejny weekend !! Zapowiedź Weekendu !!

Drużyny CWKS Vęgorii będą rywalizowały od piątku do poniedziałku. Tym razem wszystkie ekipy grają na naszym stadionie przy Turystycznej 13. Zapraszamy na stadion !!

 


 

Młodziki prowadzone przez trenera Jarka Petiuka zagrają z drużyna Rona 03 Ełk II. Będzie to drugie spotkanie tych drużyn w trakcie tej rundy. Pierwsze spotkanie w Ełku zakończyło się remisem 4-4. Miejmy nadzieję ze młodziki powalczą w piątek o pierwsze zwycięstwo w tej rundzie. Początek spotkania o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Węgorzewie. Drużyna Vęgorii po 5 kolejkach ma 2 punkty u zajmuje 6 miejsce w tabeli.

 

Piłkarską sobotę 7 października przy T13 w Węgorzewie rozpoczną nasi Juniorzy Młodsi. Podopieczni Andrzeja Kumora po ostatniej wpadce z Hetmanem Baranowo będą za wszelką cenę chcieli zdobyć 3 punkty w meczu z Mazurem Pisz. Będzie to o tyle trudne ze Mazur nie przegrał jeszcze żadnego z 5 spotkań w tej rundzie i zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów, Vęgoria jest na 4 pozycji i ma 7 punktów. Początek tego meczu o godzinie 11:00 oczywiście na Stadionie Miejskim w Węgorzewie. 

 

Kolejny sobotni mecz to starcie Trampkarzy. Drużyna prowadzona przez Daniela Maliszewskiego zagra Pojezierzem Prostki. Po ostatnim remisie 4-4 ze Zniczem Biała Piska młodzi Węgorzewianie zajmują 7 miejsce w tabeli z 4 punktami. Dokładnie tyle samo punktów mają nasi najbliżsi rywale i warto byłoby ugrać tutaj komplet punktów. Początek spotkania o 13:00 w sobotę 7 października przy Turystycznej.

 

Na deser zostają oczywiście seniorzy. Podopieczni Piotra Sopyły zagrają o 15:30 z drużyną Cresovii Górowo Iławeckie. Po ostatniej wpadce w Bezledach i porażce 3-2 będziemy walczyć o 3 punkty i awans w ligowej tabeli. Vęgoria po 9 kolejkach zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 15 punktów, tuż przed nami jest Cresovia, która zgromadziła 16 oczek.

 

Tak więc będzie się działo w ten weekend !! Zapraszamy na stadion !!

 

// haszqov