3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Kolejne mecze za nami .. czyli Po Weekendzie !!

Kolejny piłkarski weekend za nami. Drużyny CWKS Vęgorii tym razem nie dały nam zbyt wielu powodów do radości. W sumie udało się ugrać tylko 1 punkt w meczu Trampkarzy. Po Weekendzie !


 

 

Zmaganie naszych drużyn to loteria. Raz lepiej raz gorzej, tym razem niestety wyszło gorzej. Od porażki 3-1 zaczęliśmy ten weekend. W piątek do Olecka wybrała się drużyna Jarka Petiuka. Nasze Młodziki uległy Czarnym Olecko i podtrzymali passę 5 kolejnych meczy bez zwycięstwa. Bramkę dla Vęgorii strzelił niezawodny Maciek Kodeniec. 

 

W sobotę o 11:00 w Białej Piskiej Trampkarze Daniela Maliszewskiego w tym meczu prowadzeni przez Andrzeja Kumora zremisowali 4-4 z drużyną Znicza Biała Piska. Świetny mecz rozegrał Jan Puchalski strzelec 4 bramek. Vęgoria prowadziła juz 4-1 i dała sobie strzelić 3 gole w końcówce meczu. Trener Kumor mówił ze zabrakło koncentracji no i siły, ponieważ pojechaliśmy na ten mecz w 13. W tej drużynie jest potencjał i trzeba nad nimi popracować, a wyniki same przyjdą.

 

Dramat, tragedia, koszmar czy jak kto sobie życzy. Czyli mecz seniorów w Bezledach. Totalna klapa w wykonaniu Trójkolorowych. Przegraliśmy ten mecz 3-2 na własne życzenie. Prowadziliśmy 1-2, wystarczyło tylko dobić przeciwnika i spokojnie grać swoje. Stało się zupełnie inaczej. Vęgoria jechała do Bezled w roli faworyta. Trudno mówić inaczej kiedy drużyna z czuba tabeli jedzie do ekipy która tę tabelę zamyka i ma tylko 3 punkty ( już 6 ). Bramki dla Vęgorii zdobyli Szymek Walaszczyk i Bartek Babicz. Z dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy Adam Gryczka i Błażej Depta. 

 

Juniorzy Młodsi również się nie popisali przegrywając w Mikołajkach z drużyną Hetmana Baranowo 2-1. Ekipa Andrzeja Kumora prowadziła 0-1 do przerwy. Mieliśmy mnóstwo sytuacji, ale co z tego jak nie potrafimy ich wykorzystać. Napastnicy Krystian Radzewicz i Krystian Denes zagrali poniżej oczekiwań marnując kilka setek. Bramkę dla Vęgorii zdobył Kuba Fedusio pięknym strzałem zza pola karnego.

 

Przed nami kolejne mecze i kolejne emocje ! Już od piątku aż do poniedziałku. Więcej już w czwartek w serii Zapowiedź Weekendu !!

 

 

// haszqov