4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Zapowiedź weekendu !!!

Od najbliższego piątku 29 września aż do poniedziałku 2 października drużyny CWKS Vęgorii będą rywalizowały na różnych boiskach ! Zapraszam na zapowiedź weekendu !


 

Jak tradycja to tradycja czyli w piątek swój mecz rozegrają Młodziki Vęgorii. Podopieczni Jarka Petiuka po ostatnim remisie 2-2 tym razem powalczą o punkty w Olecku. Miejscowi Czarni będą bardzo trudnym rywalem, ale jedziemy tam walczyć jak zawsze o zwycięstwo. Miejmy nadzieję ze młodzi węgorzewianie pomszczą seniorów, którzy ulegli tydzień temu Czarnym 0-4 na Stadionie Miejskim w Węgorzewie. Początek meczu Młodzików Vęgori z Czarnymi Olecko o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Olecku.

 

Trampkarze Daniela Maliszewskiego tym razem jadą do Białej Piskiej na mecz z tamtejszym Zniczem. Nasi zawodnicy po ostatniej porażce u siebie ze Śniardwami Orzysz 1-5 będą chcieli wywieźć z Białej Piskiej korzystny rezultat. Będzie to już 5 kolejka rozgrywek w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 w Białej Piskiej.

 

Najstarsza grupa czyli Seniorzy dumy Węgorzewa jadą tym razem do Bezled gdzie zagrają z Granicą. Przypomnijmy ze wiosną tego roku przegraliśmy u siebie z Granicą 4-5. Tak więc mamy im coś do udowodnienia. Trener Sopyła zapowiada walkę o 3 punkty i pełną mobilizację przed tym meczem. Mecz z Granicą Bezledy rozpocznie się o godzinie 16:00 w Bezledach. 

 

Juniorzy Młodsi pod wodzą trenera Andrzeja Kumora w niedzielny poranek udają się do Mikołajek. Tam zagrają mecz 5 kolejki II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych z drużyna Hetmana Baranowo. Hetman ma problemy z własnym boiskiem wiec mecz zagramy w Mikołajkach na stadionie Kłobuka. Trener Kumor po ostatnim zwycięstwie nad Mazurem Wydminy jest pełen entuzjazmu i liczy na kolejne zwycięstwo. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00.

 

 

Tak więc żadna z drużyn Vęgorii nie gra podczas tego weekendu przy T13 w Węgorzewie. Dodam ze w sobotę o 16:00 swoje spotkanie w ramach rozgrywek 4 ligi zagrają w Węgorzewie Mamry Giżycko. Przeciwnikiem Mamr będzie drużyna Błękitnych Orneta.

 

 

haszqov