4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Po weekendzie !!

Miniony piłkarski weekend przyniósł nam sporo emocji. Swoje mecze wygrali seniorzy i juniorzy młodsi. Remisem zakończyło się spotkanie młodzików a trampkarze niestety przegrali swoje spotkanie.

Jako pierwsi na murawę wybiegli zawodnicy Jarka Petiuka czyli młodziki. Nasza ekipa zagrała w piątek 22 września mecz 4 kolejki z Mazurską Akademią Piłkarską z Giżycka. Mecz zakończył się wynikiem 2-2 (0-1). Bramki dla Vęgori strzelili Maciej Kodeniec i Łukasz Kukułka

W sobotę odbyły się aż trzy meczy na Stadionie Miejskim w Węgorzewie. Przy T13 zagrali kolejno trampkarze, juniorzy i oczywiście seniorzy.

Drużyna trampkarzy prowadzona przez Daniela Maliszewskiego uległa aż 1-5 Śniardwom Orzysz. Po tej porażce nasi trampkarze zajmują 8 miejsce w tabeli z 3 punktami.

O niebo lepiej spisali się za to Juniorzy Młodsi. Ekipa Andrzeja Kumora pewnie wygrała swoje spotkanie z Mazurem Wydminy 4-2. Juniorzy po 4 kolejkach zajmują 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Bramki dla Vęgorii strzelali Krystian Radzewicz x 3 oraz Krystian Denes x 1.

Jako ostatni tej soboty zagrali seniorzy. Podopieczni Piotrka Sopyły wygrali swoje spotkanie 2-1 z Omulwią Wielbark 2-1. Bramki dla Trójkolorowych strzelił Daniel Maliszewski. Warto dodać ze Daniel nie wykorzystał też rzuty karnego. Trener Sopyła nie krył zadowolenia po tym trudnym meczu. 

 

Już za tydzień kolejne mecze ! Tym razem wszystkie nasze drużyny grają na wyjazdach ! Więcej informacji już w czwartek w ZAPOWIEDZI WEEENDU !!