3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Porażka z Czarnymi Olecko.

Czarni Olecko dali nam srogą lekcję futbolu. W meczu 7 kolejki o mistrzostwo 5 ligi nasz zespół uległ Czarnym aż 0-4      


 

Mecz rozgrywany w sobotę 16 września zaczął się bardzo dobrze dla Vęgori. Ataki od pierwszych minut i nie wykorzystane okazję przez Daniela Maliszewskiego w 1 i 3 minucie meczu zemściły się już w pierwszym kwadransie gry. Dośrodkowanie z rzutu rożnego w 11 minucie meczu na bramkę zamienił rosły napastnik gości. Kolejne minuty to okres przewagi Czarnych Olecko. Wyrównanie mógł nam dać Kamil Pruszyński w 20 minucie, ale pomylił się o kilka centymetrów. Vęgoria jakby złapała wiatru w żagle. Co raz odważniej atakowała aż do 27 minuty kiedy to goście z Olecka przeprowadzili szybki kontr atak i strzelili bramkę na 2-0. Najgorsze co się mogło stać w tej sytuacji to bramka na 3-0 dosłownie minutę później.

Wynikiem 3-0 zakończyła się pierwsza połowa. Czarni przeważali przez większą część spotkania. Warto dodać że świetnie interwencje Kacpra Oszako uchroniły nas przed utratą większej ilości bramek. Szwankowała też skuteczność Vęgori, swoich sytuacji pod koniec nie wykorzystali Marcin Biaduń i Daniel Maliszewski.

Druga połowa zaczęła się od ataków Trójkolorowych, ale obrona Czarnych nie pozwalał na zbyt wiele naszym zawodnikom. Dawid Jackiewicz w 53 minucie świetnie uderzył z narożnika pola karnego, ale piłka musnęła słupek bramki gości i wyszła na aut bramkowy. Vęgoria próbowała złapać kontakt bramkowy, ale nie skutecznie. Otworzyliśmy się bardziej atakują większa ilością zawodników co zostało skarcone w 80 minucie przez  Czarnych. Bramka na 4-0 rozwiała wszelkie wątpliwości.

Słaby mecz w wykonaniu naszej drużyny. Miejmy nadzieję że to chwilowy spadek formy bo już w najbliższą sobotę 23 września w ramach 8 kolejki rozgrywek 5 ligi zagramy z Omulewią Wielbark. Mecz odbędzie się w Węgorzewie o godzinie 16:00

Podczas meczu z Wielbarkiem można będzie zakupić nowe klubowe gadżety. Szaliki, smyczem, długopisy, proporczyki i zapachy samochodowe.

Zapraszamy na stadion przy T13 w sobotę 23 września o 16:00. Wstęp wolny !!

 

Skład w meczu z Czarnymi :

 

Kacper Oszako

 

Dawid Jackiewicz, Paweł Brandt ( 67min. Jarek Petiuk), Igor Jurczak, Marcin Biaduń

 

Mateusz Opar (45min. Szymek Walaszczyk), Szymek Krupa, Kamil Pruszyński (83 min. Rafał Bendek), Bartek Babicz

Adam Gryczka ( 65 min. Błażej Depta ), Daniel Maliszewski (74 min. Sebastian Ossowski )