4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Młodzież również bez punktów.

Ostatni weekend w wykonaniu drużyn CWKS Vęgorii nie należał do udanych. Swoje mecze przegrały minimalnie drużny Młodzika i Trampkarza. Junior Młodszy uległ Ronie Ełk.


 

Jako pierwsi na murawę wybiegli podopieczni Jarosława Petiuka. Drużyna Młodzików uległa w piątek 15 września 1-2 ekipie Mazurskiej Akademii Mazuria Giżycko. Młodzi węgorzewianie prowadzili w tym spotkaniu 1-0 żeby. Niestety brak koncentracji spowodował ze Mazuria strzeliła nam dwie bramki w ostatnich minutach meczu.

Takim samym wynikiem jak Młodziki swój mecz zakończyła drużyna Trampkarzy prowadzona przez Daniela Maliszewskiego. Tym razem Trampki wybrały się na mecz do Rynu gdzie zagrali z Pogonią. Podobnie jak młodsi koledzy, Trampkarze też prowadzili 0-1, ale w tym przypadku zabrakło sił i przegraliśmy 2-1. Kontuzje i sprawy rodzinne sprawiły na mecz do Rynu pojechało tylko 11 zawodników CWKS Vęgorii.

Czarna sobota w Węgorzewie, i to dosłownie. Wynikiem 0-4 zakończył się mecz seniorów Vęgorii z Czarnymi Olecko. Po ostatnich zwycięstwach liczyliśmy na coś więcej, ale goście z Olecka pokazali nam o co chodzi w tej grze i dali nam srogą lekcję futbolu.

W niedzielę karta miała się odwrócić. Juniorzy młodsi trenera Andrzeja Kumora wybrali się do Ełku na mecz Roną 03 Ełk. Niestety, mecz zakończył się zwycięstwem Rony 5-2. Trener Kumor po meczu mówił że zawiodła skuteczność. Kilka zmarnowanych okazji na początku meczu ustawiło wynik. Później kilka błędów w obronie i skończyło tak jak widać.

Już w najbliższy weekend kolejne piłkarskie emocje !! Już wkrótce zapowiedź Piłkarskiego Weekednu !!