4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Zapowiedź weekendu !

Zapowiedź wszystkich spotkań jakie czekają nas w ten weekend. Na naszym Stadionie przy T13  zobaczymy tylko seniorów !

 


 

Drużyna seniorów CWKS Vęgorii w sobotę o 16:00 na Stadionie Miejskim w Węgorzewie przy Turystycznej 13 podejmować będzie lidera 5 ligi Czarnych Olecko. Czarni w tym roku jeszcze nie przegrali, zanotowali tylko remis z LKS Różnowo 1-1. Po za tym wygrali 5 meczy i z 16 punktami liderują w naszej grupie. Wyprzedają Vęgorię, Mazura Pisz i MKS Szczytno o 4 punkty.

Już dziś ( piątek ) drużyna Młodzików prowadzona przez Jarosława Petiuka jedzie do Giżycka na mecz z MAP Mazuria. Początek tego spotkania o 17:00. Młodziki będą chciały się zrehabilitować za wpadkę z przed tygodnia w meczu z Roną 03 Ełk.

Ryn i tamtejsza Pogoń będą przeciwnikiem naszych Trampkarzy. Ekipa Daniela Maliszewskiego w sobotę o 11:00 rozegra w Rynie mecz 3 kolejki wojewódzkiej ligi Trampkarzy.

Juniorzy Młodsi natomiast w niedzielę 17 września jadą do Ełku na mecz z Roną 03 Ełk. Początek tego meczu o 13:00 na bocznym boisku MKSu Ełk ( górna płyta).

Tradycyjnie w poniedziałek grają Żaczki i Orliki. Drużyna Orlików rozegra turniej na stadionie w Węgorzewie o 17:00, a Żaczki jadą do Giżycka.

 

Zapraszamy na mecze Vęgorii !!