3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Piłkarski weekend !

W dniach od 8 do 11 września nasze drużyny od Żaczków po Seniorów rywalizowały w swoich ligach ! Zapraszam na krótkie podsumowanie weekendu !


 

Jako pierwsi na murawę wybiegli podopieczni Jarka Petiuka. W piątek młodziki rozegrały mecz z pierwszą drużyną Rony 03 Ełk i boleśnie przegraliśmy to spotkanie 2-18 !!

Piłkarska sobota w Węgorzewie rozpoczęła się wyśmienicie. Juniorzy młodsi pod wodzą trenera Andrzeja Kumora rozgromili Romintę Gołdap aż 4-0 ! Bardzo dobre zawodny w wykonaniu naszej drużyny. 

W sobotę natomiast o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Węgorzewie swój mecz rozegrali Trampkarze. Drużyna Daniela Maliszewskiego minimalnie przegrała z MKS Ełk 1-2. 

Najwięcej emocji przyniósł nam niedzielny mecz seniorów. Drużyna Piotra Sopyły wygrała swoje spotkanie 6-4 z LKS Różnowo, ale takiego horroru już dawno przy T13 nie było. Trójkolorowi prowadzili do przerwy 4-0, aby potem pozwolić rywalom strzelić 4 gole. Pod koniec spotkanie jednak udało się ustrzelić jeszcze 2 bramki i wygrać to spotkanie.

Poniedziałek to dzień zmagań Żaczków i Orlików. Ekipa Orlików prowadzona przez Marką Dudę pojechała na turniej do Gołdapi. Wygrała dwa mecze 3-0 z Amators Pozezdrze i 3-0 z Pogonią Banie Mazurskie i przegrała 7-0 z Romintą Gołdap.

Wyniki Żaczków podamy po 17:00.

 

W najbliższy weekend kolejne piłkarskie emocje !! 

Młodziki jadą do Giżycka gdzie zagrają z MAP Mazuria     — Piątek 15 września godzina 17:00

Seniorzy podejmują lidera swojej grupy Czarnych Olecko — Sobota 16 września godzina 16:00

Trampkarze wybiorą się Rynu na mecz Pogonią                  — Sobota 16 września godzina 11:00

Junior Młodszy jedzie do Ełku na mecz z Roną 03 Ełk       — Niedziela 17 września godzina 13:00