4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Junior młodszy rozgromił Romintę Gołdap !!

Juniorzy młodsi w pełni zrehabilitowali się za zeszłotygodniową wpadkę w Kruklankach. Tym raz nie dali żadnych szans drużynie Rominty Gołdap pewnie zwyciężając 4-0 !


 

Drużyna prowadzona przez trenera Andrzeja Kumora zagrała kapitalny mecz. Wszystko działało tak jak powinno działać co miało swoje przełożenie w ostatecznym rezultacie tego spotkania.

Strzelanie rozpoczął Adam Kun już w 8 minucie z rzutu karnego. Sędzia dopatrzył się zagrania piłki ręką w polu karnym i nie miał żadnych wątpliwości wskazując na wapno, a Adam z zimną krwią wykorzystał jedenastkę. Vęgoria przeważała w każdym sektorze boiska i tylko kwestią czasu było aż wpadnę kolejne bramki. Krystian Radzewicz podwyższył na 2-0 w 30 minucie i takim wynikiem zakończyła się pierwsze połowa meczu.

Drugą połowę Vęgoria rozpoczęła od mocnego uderzenia. Już w 42 minucie na 3-0 podwyższa Adam Kun po świetniej akcji całej formacji ofensywnej. Goście z Gołdapi próbowali kontratakować, ale nie przyniosło to żadnego skutku w postaci bramek. Doskonale tego dnia spisywała się nasza obrona, czego nie można było powiedzieć podczas meczu ze Startem Kruklanki tydzień temu. Wynik ustalił Krystian Radzewicz w 70 minucie spotkania.

 

Trener Kumor po meczu : Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników. Chłopaki wyciągnęli wnioski po ostatnim meczu w Kruklankach. Grali konsekwentnie do pierwszej do ostatniej minuty. Drużyna zagrała bardzo dojrzale, zawodnicy wymieniali między sobą dużo podań i spokojnie budowali swoje akcje co przyniosło efekt w postaci 4 bramek. Cieszy gra obrony i to ze zagraliśmy na zero z tyłu.

 

Skład Vęgorii :

Szumski Mateusz 

 

Piotr Fal, Daniel Jurkiewicz, Mateusz Bodnar, Damian Bilbin ( Antek Gnas 55 min)

 

Puchalski Jan( Mariusz Predko 50 min), Fedusio Kuba, Kun Adam, Jachimiak Tymek

 

Denes Krystian ( Jakub Jurczak 75min) , Radzewicz Krystian