4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Junior Młodszy też na remis.

Drużyna juniorów młodszych prowadzona przez trenera Andrzeja Kumora zremisowała w sobotę 2 września w Kruklankach z tamtejszym Startem 3-3.


 

Na inaugurację rozgrywek juniorskich nasza drużyna udała się do Kruklanek na mecz ze Startem. Początek spotkania jak i całą pierwsza połowa to totalna dominacją Vęgorii. Prowadzenie dla trójkolorowych dał Krystian Radzewicz w 8 minucie spotkania. Obfite opady deszczu sprzyjały strzałom z dystansu i tak w 20 minucie Krystian Denes dostaje piłkę na 20 metrze i strzela w dalszy róg bramki. Piłka po rękach bramkarza wpada do bramki gospodarzy i mamy 2-0. Trzecią bramkę dla Vęgorii strzelił Krystian Radzewicz z rzutu wolego. Piękne techniczne uderzenie w samo okienko bramki.

W drugiej połowie zobaczyliśmy inna Vęgorię. Chłopaki poczuli się zbyt pewnie, a Start skrzętnie to wykorzystał. z 3-0 zrobiło się 3-3 przez głupie błędy w obronie. Węgorzewianie wprawdzie strzelili bramkę w 80 minucie meczu, ale sędzia odgwizdał spalonego.

Trener Andrzej Kumor : Nie wiem jak można prowadzić 3-0 i mieć mecz po kontrolą, a na koniec zremisować 3-3. To jest jak porażka. Nie możemy tak rozdawać punktów na lewo i prawo. Na pewno przeprowadzimy szczegółową analizę tego meczu żeby unikać takich błędów.

 

Skład Vęgorii :

Jakub Jurczak ( 70 min Szumski Mateusz )

 

Piotr Fal, Daniel Jurkiewicz ( 73 min. Szymański Tomek ), Mateusz Bodnar, Bilbin Damian

 

Puchalski Jan, Fedusio Kuba, Kun Adam, Jachimiak Tymek

 

Denes Krystian , Radzewicz Krystian