4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Porażka na własne życzenie.

 

 

Seniorzy CWKS Vęgorii w meczu 4-tej kolejki ligi Okręgowej ulegli na wyjeździ Jurandowi Barciany 2-1 i spadli na 7 miejsce w tabeli. 


 

Mecz Jurandem miał przynieść Vęgorii kolejne 3 punkty i podtrzymać passę zwycięstw w tym sezonie. Stało się zupełnie inaczej i przegraliśmy te spotkanie na własne życzenie.

Węgorzewianie przystąpili do tego spotkania w bardzo okrojonym składzie. Na palcu gry zabrało kilku kluczowych zawodników, którzy zmagają się z kontuzjami. Zmiennicy grali dobrze, ale znowu nieskutecznie. Swoje sytuacje raz po raz marnowali Daniel Maliszewski i Szymek Walaszczyk. Okazji za to nie marnował Jurand, i już w 5 minucie grający trener z Barcian, Mariusz Machniak otworzył wynik spotkania. Druga bramka dla Juranda padł w 75 minucie meczu.

Honorowe trafienie dla Vęgorii zaliczył Daniel Maliszewski w ostatnich minutach meczu. Rewelacyjny mecz w barwach Juranda rozegrał były bramkarz Vęgorii Marcin Brandt, który wygrał mecz dla gospodarzy popisując się kilkoma paradami klasy światowej.

W najbliższą sobotę 2 września o godz. 16:00 CWKS Vęgoria podejmować będzie drużyną Żagla Piecki, który przegrał swoje ostatnie spotkanie aż 2-9 z LKS Różnowo. Mamy wielką nadzieję że do zdrowia wrócą nasi kluczowi zawodnicy i tym razem zgarniemy komplet punktów przy T13.

Skład w meczu z Jurandem :

 

Kacper Oszako

 

Marcin Biaduń, Stanisław Klein, Dawid Jackiewicz, Bartek Babicz

 

Michał Kowalski, Szymon Krupa, Mateusz Opar, Błażej Depta

 

Szymon Walaszczyk i Daniel Maliszewski

 

Rezerwowi:

Tomek Flis, Andrzej Kumor, Adam Gryczka i Paweł Brandt